Въпрос за колики

  • 1 987
  • 23
Здравейте , задължително ли е когато бебо има колики , да плаче по едно и също време, защото при нас има мрънкане , почти през целият ден , като го сложа да спи , заспива за няколко минути , после започва да се гърчи , после пак заспива, и така докато заспи дълбоко. Не мога да разбера дали е колики, въпреки че профилактично му давам чай . newsm78
Виж целия пост
# 1
Колики са. При всяка бебе е различно-някои ги имат само в определени моменти, други- почти постоянно.
Виж целия пост
# 2
Колики са. При всяка бебе е различно-някои ги имат само в определени моменти, други- почти постоянно.
Peace
Виж целия пост
# 3
колики са, защо не пробваш със Saab (май така се пишеше Embarassed ), при нас действаше
Виж целия пост
# 4
При нас най-добре действаше приспиването по корем върху мен. Така на бебчо му се стопля коремчето, а и се успокоява като слуша сърцето на мама и  е гушнат.
Виж целия пост
# 5
При нас най-добре действаше приспиването по корем върху мен. Така на бебчо му се стопля коремчето, а и се успокоява като слуша сърцето на мама и  е гушнат.
И ние така..., но слава богу минаха бързичко.
Виж целия пост
# 6
Попитай педиатъра си какви капки да включиш.Помага също затоплена с ютия пелена,сложена на коремчето и по корем,както са те посъветвали вече.Дано скоро преминат!
Виж целия пост
# 7
Благодаря за съветите, голяма мъка са тия колики. Утре мисля да започна  с  капките , че тоя чай нещо не иска да го пие
Виж целия пост
# 8
Не е задължително. Laughing
колики са, защо не пробваш със Saab (май така се пишеше Embarassed ), при нас действаше
Нещо с автомобила се обърка Wink Саб Симплекс, Бейбинос, Еспумизан... Всички са един дол дренки. Чаят на Хип беше добър! Peace
Виж целия пост
# 9
Не е задължително. Laughing
колики са, защо не пробваш със Saab (май така се пишеше Embarassed ), при нас действаше
Нещо с автомобила се обърка Wink Саб Симплекс, Бейбинос, Еспумизан... Всички са един дол дренки. Чаят на Хип беше добър! Peace

хихик  Grinning ми не помня бе  Grinning
пак добре, че само едно А съм добавила, можеше да бъде и Seat  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Ако имаш познати в Англия да ти пратят Infacol. Капки са и са вълшебни!
На мен ми ги даде една приятелка и винаги ще я благославям за това  Simple Smile
Успех!
Виж целия пост
# 11
Колики са. При всяка бебе е различно-някои ги имат само в определени моменти, други- почти постоянно.
PeaceИ аз бях доволна от Саб-а,макар че ние почти не ги усетихме коликите и може за това да ми се виждат ефикасни newsm78
Виж целия пост
# 12
Nie sa6to imahme koliki i to dosta
,pediatarkata vaob6te ne ni prepora4va6e nikakvi kapki
osven koparovo seme,4ai bebezan,4ai HIPP.
No vsi4ko tova e palna glupost spored men.T vaob6te ne ni pomognaha.Na 40-q den se prinudih sama da si izpi6a kapki SAB SIMPLEX,i na 50-q den ve4e nqma6e ni6to.Neznam dali kapkite pomognaha ili prosto be6e do6lo vremeto da ot6umqt.No do 40-q den be6e go-
lqm ko6mar,poneje sama s maja mi si gledame deteto,a toi po cql den
e na rabota,nemoga da vi opi6a kakvo ne6to be6e
Виж целия пост
# 13
Ние имахме големи проблеми с тия колики и още ни държи, а бебка е вече на 5 мес.Нямахме колки отначало, хванахме разстройство (заразиха ни с някакъв вирус) - бяхме на 40 дена.И оттам почнаха мъките.Какво се обърка и до днес не знам.Като почнеше да яде се късаше от рев.Почна да не се храни.Веднага ни поставиха диагноза - алергия към белтъка.Не беше вярно.После беше диагноза чревна инфекция.И това не беше вярно.След като ядохме АЛ 110, после Фризопеп, пихме Гентамицин, и пак почна да пищи като яде аз разбрах че детето си има колики, които просто си бяха на периоди.Сега вече е добре.Когато дадох пюре за пръв път след 2-3 дена имаше колики само вечер (вече не реве като яде, само се гърчи на сън и хленчи както твойто бебче).Давам Саб Симплекс.Когато бяха яките колики и това не помагаше, но сега мисля че има полза.При всяка нова храна има леки колики.Но от това което преживях и това на което подложих детето с толкова експерименти от страна на разни 'компетентни' доктори сега всичко ми се струва бял кахър както се казва.Ще ви мине и това.Успех.Растете здрави и игриви.
Виж целия пост
# 14
И при дъщеря ми бяха така-по всяко време Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия