Някой да си го познава

  • 3 228
  • 66
Как може да има такива хора, поне го остави за осиновяване, а не като куче навън:

Новородено момиченце е намерено изоставено в столичния квартал “Стрелбище”, съобщиха от пресцентъра на МВР.
Бебето е открито вчера към 16 часа под балкон на първи етаж на бл. 11 в комплекса до изкоп за полагане на телефонни кабели. Играещи наблизо деца забелязали мърдащото вързопче и съобщили на минаваща наблизо жена, а тя алармирала полицията. Детето е настанено в Института по педиатрия. То е здраво, доносено, на 4-5 дни, тежи 2.740 кг и е дълго 52 см. Предполага се, че е родено в болница и е изоставено след изписването. Столичната полиция. Във връзка с разследването от Столична дирекция “Полиция“ (СДП) умоляват гражданите, които могат да дадат информация по случая, да се обадят на тел.166 или в дежурната на Четвърто РПУ на тел. 982-41-60 при гарантирана анонимност.


Виж целия пост
# 1
Аз си го познавам, ама няма да ми го дадът Sad

Как може да има такива хора Sad Sad Sad
Виж целия пост
# 2
 Close Ужасни хора има на тоя свят  ooooh!  Като не го искат да го оставят за осиновяване, какво го хвърлят по улиците  #Cussing out
Виж целия пост
# 3
Откачени хора... нямам думи.
Виж целия пост
# 4
И З Р О Д И !
Виж целия пост
# 5
Дори и кучката като роди си гледа кученцата... нито е майка, нито е човек...Close
Виж целия пост
# 6
Нормален човек не би направил такова нещо.Ужасявам се от подобни новини
Виж целия пост
# 7
Ужас !  #2gunfire Как можеш да захвърлиш така детето си ?
Виж целия пост
# 8
И после казваме, че всяка майка била най-добрата за своето дете....   Thinking
Виж целия пост
# 9
Как може да има такива хора, поне го остави за осиновяване, а не като куче навън:

Новородено момиченце е намерено изоставено в столичния квартал “Стрелбище”, съобщиха от пресцентъра на МВР.
Бебето е открито вчера към 16 часа под балкон на първи етаж на бл. 11 в комплекса до изкоп за полагане на телефонни кабели. Играещи наблизо деца забелязали мърдащото вързопче и съобщили на минаваща наблизо жена, а тя алармирала полицията. Детето е настанено в Института по педиатрия. То е здраво, доносено, на 4-5 дни, тежи 2.740 кг и е дълго 52 см. Предполага се, че е родено в болница и е изоставено след изписването. Столичната полиция. Във връзка с разследването от Столична дирекция “Полиция“ (СДП) умоляват гражданите, които могат да дадат информация по случая, да се обадят на тел.166 или в дежурната на Четвърто РПУ на тел. 982-41-60 при гарантирана анонимност.





Аз си го познавам .
Ако можеше така....
Защо? Защо? Защо?
Виж целия пост
# 10
Горкото мъниче Cry Cry CryС какво го е заслужило??????Как може да има такива хора #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 11
Горкото мъниче  Cry дано да има късмет в живота  Praynig
Пухи, какви шеги си прави с нас природата понякога...Не знам честноли е, не е ли, но боли!
Виж целия пост
# 12
Господи  Cry
Нямам думи ...
Виж целия пост
# 13
Милото детенце! ... що за родители са му се случили...
Виж целия пост
# 14
 Cry Cry Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия