Бебето ми падна от леглото

  • 19 645
  • 46
Детето ми е на 5 м., преди малко я преобличах на спалнята и само за 1 секунда си отклоних погледа и тя беше паднала на земята, от долу е паркет, но тя беше паднала до крака на люлката, толкова бързо я грабнах и не видях къде се е ударила. Плака много и заспа.
 Мили мами, ако на някой му се е случвало споделете, моля ви, толкова съм притеснена, плача, незнам какво да правя, съпруга ми е на работа, незнам да отидем ли на лекар.
Виж целия пост
# 1
Спокойно, не се притеснявай! Ще има доста такива случки в бъдеще. Е, вярно, че не е добре децата да си удрят главичките, но.... на всеки се случва. Моя син падна на около 6 месеца за пръв път от нашата спалня на земята, и той плака много, но....мина му. Питах педиатърката и тя каза да не се притеснявам, но все пак да не допускам да пада така от високо!
Виж целия пост
# 2
Няма страшно, тепърва ще има да пада Simple Smile Наблюдавай я за необичайни признаци - колко дълго ще спи, като се събуди дали ще е сънлива, повръщане, нееднакви зеници, загуба на равновесие... общо взето, това са симптомите на сътресението, но не вярвам да има нещо.
Виж целия пост
# 3
Тепърва има да пада, неизбежно е и всяка майка минава през този стрес. В случаи на комоцио децата повръщат, отпускат се... наблюдавай за по-необичайно поведение и ако нещо те притеснява я заведи в Пирогов. Но ако нищо не те смущава- не ходете, там задължително ще направят рентгенова снимка (а детенцето е много мъничко).
Виж целия пост
# 4
Благодаря много.
Аз се притеснявам много де не й е станало нещо, от това че така заспа след като се поуспокои.
Виж целия пост
# 5
Момичетата добре са те посъветвали, само ще добавя, че не е зле да наблюдаваш и за температура. Въобще, всяко необичайно поведение или реакция би могло да бъде признак за сътресение. Но не се притеснявай излишно. Обикновено се разминава без нищо. Честито ти бойно кръщене и свиквай!  bouquet
Виж целия пост
# 6
Не се притеснявай ,огледай мястото където се е ударило детето ако трябва обади се на личната лекарка,ако так аще си по спокойна .Аз винаги звъня на педито при такива ситуации ,тя ми дава съвети в зависимост от ситуацията .Така растът децата -падат ,стават
Виж целия пост
# 7
Ами то и в случаите на мозъчно сътресение нищо не се предприема- и да я заведеш на лекар само ще го констатират и ще те предупредят да внимаваш за нови удари 1-2 месеца.
Виж целия пост
# 8
Няма страшно, тепърва ще има да пада Simple Smile Наблюдавай я за необичайни признаци - колко дълго ще спи, като се събуди дали ще е сънлива, повръщане, нееднакви зеници, загуба на равновесие... общо взето, това са симптомите на сътресението, но не вярвам да има нещо.

 Peace
Виж целия пост
# 9
Наистина тепърва започва падане и ставане, вниманието трябва да се увеличи  Rolling Eyes Наблюдавайте за промяна в поведението и ако се притесняваш ходете на лекар. Сигурно всичко си е наред    Hug
Виж целия пост
# 10
Тепърва има да пада, неизбежно е и всяка майка минава през този стрес. В случаи на комоцио децата повръщат, отпускат се... наблюдавай за по-необичайно поведение и ако нещо те притеснява я заведи в Пирогов. Но ако нищо не те смущава- не ходете, там задължително ще направят рентгенова снимка (а детенцето е много мъничко).
Peace
Виж целия пост
# 11
Няма страшно, тепърва ще има да пада Simple Smile Наблюдавай я за необичайни признаци - колко дълго ще спи, като се събуди дали ще е сънлива, повръщане, нееднакви зеници, загуба на равновесие... общо взето, това са симптомите на сътресението, но не вярвам да има нещо.
Peace
Виж целия пост
# 12
И мен това ме чака..., но се успокоявам. На всички ни се е случвало.Стискам палци да няма никакви усложнения.
Виж целия пост
# 13
И мен това ме чака..., но се успокоявам. На всички ни се е случвало.Стискам палци да няма никакви усложнения.


 Praynig И аз постоянно за това се притеснявам , но сигурно е неизбежно.
Виж целия пост
# 14
Ема падна на 5 месеца от леглото на плочките напода. В Пиригов я снимаха за фрактура на главата макар видимо да й нямаше нищо. Така беше паднала че никой неразбра къде се е ударила. Казаха ми да следя фонтанелата дали няма да се издуе, и дали спи повече в смисъл да се унася. Освен ренгенова снимка друго не са ни правили. Знам че при сътресение някакви лекарства се дават но това ако има оток в мозъка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия