Сто дал

  • 849
  • 5
Налага ни се отново да пием сироп Сто дал но тъй-като вече иамаме такъв но го отворихме преди един месец и половина може ли пак него да си ползваме или трябва да се купи друг.На опаковката пише че има годност 5 години.
Виж целия пост
# 1
След като ми остане някакво количество от сироп го прибирам в хладилника и го ползвам, когато се наложи. И Стодал имам прибран така.
Виж целия пост
# 2
Разбира се ,че може да го ползваш!На лекарствата ,който се използват до няколко дни след отварянето си пише на листовката!Аз също си го прибирам в хладилника и го ползвам отново,като ми се наложи1
Виж целия пост
# 3
След като ми остане някакво количество от сироп го прибирам в хладилника и го ползвам, когато се наложи. И Стодал имам прибран така.
И аз така Simple Smile
Виж целия пост
# 4
След като е минал само един месец - няма проблем. Чувала съм обаче, че сиропи, които дори да имат годност 3 или 5 години от отваряне на опаковката, след една година вече не стават за нищо или качествата вече не са им такива, каквито са били в началото, дори и да са държани в хладилник. Ако има някой специалист или фармацевт може да каже със сигурност дали това е вярно.
Виж целия пост
# 5
Ако не е специално написано,че може да се употребява определено време след отваряне,важи срока на годност.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия