Коя е най-голямата ви грешка досега?

  • 3 554
  • 69
и защо мислите,че е грешка?
Има ли моменти,в който си задавате въпроси от рода на "Ако не бях постъпил така в дадена ситуация,сега щеше да съм добре"
Виж целия пост
# 1
грешките са уроци. Ако не си научиш урока, получаваш двойка и следващия път.

"Ако не бях постъпил така в дадена ситуация,сега щеше да съм добре"
никога не ми е минавало през ум.
Виж целия пост
# 2
Може и да съм грешила но никога не съжалявам за нещо което съм направила.Отговорна съм за всяка своя постъпка и колкото и да премислям нещата не могат да се променят така че си свиркам и продължавам напред.
Виж целия пост
# 3
Според мен няма грешки, има уроци  Peace
Виж целия пост
# 4
 

 Let me think  Thinking
Виж целия пост
# 5
абсурд аз да греша  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
най-голямата ми грешка беше, че взех лесни заеми от банки.
изплувах, но това ми е обица на ухото за цял живот!
пари, които нямам и не са мои вече не харча
никакви заеми, никакви изплащания.
радвам се, че го научих сравнително млада.
Виж целия пост
# 7
Да, грешила съм и още греша. Винаги съм се питала " Ако бях направила така дали нямаше да стане инак " но после виждам, че всичко е било за добре но все пак много боли. Особено когато става въпрос за здравето и за нещо за което копнееш толкова силно. Живота ми се смазва но съм горда със себе си когато съумявам да се съвзема и да изплувам на ново  Flutter
Виж целия пост
# 8
Тя е една и съща и не се научих от грешката си  Laughing :
Много бързо се привързвам, доверявам се и после серат отгоре ми!
Виж целия пост
# 9
Имало е много неща, за които съм се обвинявала, но не мога да кажа коя е най - голямата ми грешка. Може тепърва да предстои.
Виж целия пост
# 10
 Най-голямата ми грешка е сегашната ми работа, в голям филм се вкарах и още си блъскам главата как да се измъкна, има лесен начин, но не обичам простотии, много е сложно за обяснение, все се надям да се оправя. От друга страна покрай тази работа натрупвам много добър опит за страшно много неща, така че има и позитивна страна цялата работа.
Виж целия пост
# 11
Един път не спрях, а трябваше... Слава богу, съм късметлийка и стабилна, та нямам последствия.
Виж целия пост
# 12
Нямам такава, която да е повлияла драстично на живота ми...
Виж целия пост
# 13
Аз никога не съм виновна. Все някой ми е виновен.
Виж целия пост
# 14
Нямам такава, която да е повлияла драстично на живота ми...

И аз така. Нищо, което да е променило съществено живота ми.
Като цяло обаче не се връщам назад. Много е лесно да прецениш като мине време от позицията на вече-знаещ-повече, че действието ти е било грешка. В дадената ситуация обаче, с наличната ми тогава информация, съм правила това, което съм смятала за най-правилно и затова не съжалявам за нищо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия