Домашна маска за коса ибременност

  • 662
  • 5
Момичета, моля ви ако някой е наясно да ми отговори дали маската за коса с газ е вредна за бебето? От началото на бременността получих страхотен косопад. Посъветваха ме да си правя всяка седмица маска с газ, жълтък и свинска мас в продължение на 1-2 месеца. Притеснява ме, че с тази маска се стои поне 2 часа и колкото  и да е........ понамирисва (особено при втриването и отмиването й от косата).
Четох, че е нужно да се избягват химикали, бои и препарати - особено ако съдържат хлор и амоняк. А как стои въпроса с газта?
Виж целия пост
# 1
Правилно си прочела! Аз не бих направила подобна маска.  Peace Пробвай нещо друго.   bouquet
Виж целия пост
# 2
За тази маска наистина не знам,но аз си боядисвам косата(разбира се предварително питах) и ми казаха,че може. newsm78
Виж целия пост
# 3
Аз си правех маска  от зехтин , жълтък и една ампула витамин А.Има добър ефект , и до сега си я правя - 2 пъти седмично.Пък и не мирише на гадно. Laughing
Виж целия пост
# 4
От газта може да получиш главоболие, по-добре не експериментирай докато си бременна, все пак се стои доста време с тази маска. Naughty Замести газта и маста с бадемово масло на Икаров. Аз слагам хума смесена с жълтък и бадемово масло. Много е полезно, много помага и е безвредно, докато с газта не е така.   Peace
Виж целия пост
# 5
Миличка,защо ти е да експериментираш,точно сега newsm78?Има вече толкова много добри продукти на пазара.На Виши продуктите са приемлив вариант от гледна точка на качество и цена,а ако имаш възможност пробвай на Керастас newsm10!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия