МОМИЧЕТА - 2 ЧЕРТИЧКИ!!!!

  • 4 019
  • 55
Както писах в седмичната тема - очаквах в новогодишната нощ да (НЕ)дойде лелката....  Е - не издържах до тогава, а и от няколко дни се чувствах много странно.... Плюс това тази нощ сънувах много странен сън- сънувам , че си правя тест и той е положителен, ама чак показва и че ще е момиче Wink  Wink  Wink  Беше много реален сън.... И така като се събудих веднага направих един тест - EFP ....  #Milti  #Milti  #Milti  обикалях апартамента 20 минути мислейки си, че ми се привижда! След час направих още един отново  EFP !!!
Много съм щастлива, но не смея много да се радвам.... Моля се този път да си е отишло на мястото! Дано не е извънматочна отново, че......!!!!
Моля са на Господ всичко да е наред този път newsm17  newsm17  newsm17  newsm17
ЦЕЛУВАМ ВИ ВСИЧКИ!!!
Много съм развълнувана и ще ме извините ако постинга ми звучи несвързано!!!
Виж целия пост
# 1
Grinning  Grinning  Grinning
От вчера само на такива новини попадам и ми съобщават. Толкова е хубаво!!! ПОЗДРАВЛЕНИЯ!!!Пожелавам ти едно красивичко и щастливичко бебенце Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Venera26 много се радвам за хубавата новина! Имаме 2 новогодишни бебета!
дай боже всичко да е наред този път! Стискам силно палци !
Виж целия пост
# 3
Поздравления Simple Smile Много се радвам за теб.
Виж целия пост
# 4
Стискам палци всичко да е ок и след някакви си 8 месеца да се срещнеш с твоето бебче.
Виж целия пост
# 5
Бравооо, чудесна новина  Grinning
Леко бременеене и да повлечеш крак от този форум към мамешкия  Grinning
Виж целия пост
# 6
Олелеее мила , много , много , много се радвам за теб и стискам палци всичко да е наред ! И ще бъде ! Трябва !  Grinning  Sunglasses
Честито миличка !

П.П. Би ли споделила страните си усещания , кото са те навеждали на хубави мисли и сънища !? Моля !  Grinning
Виж целия пост
# 7
Страхотна предновогодишна новина !!!
Честито! Много се радвам за теб. Не се притеснявай, всичко ще бъде наред.
Поздрави и весели празници!
Виж целия пост
# 8
Боже Венера, страхотна новина.
Това 4уство ми е толкова познато и объркването ти е толкова сладко.
Желая ти безпроблемна и лека бременност Heart Eyes
Виж целия пост
# 9
Честито миличка!
Никакви лоши мисли не бива да ти минават сега през главата. Мисли си, как всичко ще е наред и как след 8 месеца ще гушкаш един пухкав бебок, мисли си го всеки път щом те навести някоя черна мисъл и не се страхувай да се радваш!
Виж целия пост
# 10
Ех, че и аз се зарадвах!

Честито Венера. Сега се отпусни на зад и бъди щастлива. Не се притеснявай за излишни неща, а се грижи добре за себе си и за скоро започващото да расте коремче!

Прекрасна коледно-новогодишна новина! Този форум имаше нужда от такава!

Топли прегръдки и поздравления!
Виж целия пост
# 11
АААйЙйДДЕ едно голямо ЧЕСТИТО и от мен.
Знаеш , че имаш подкрепата и упората от всички момичета. Много се радвам за това което виждам и чета . Дано всичко да е наред , ще стискам палци. Огромна радост сияе в  очите ми , когото има такова събитие . Успех!!!:multi:  #Milti  #Milti
Виж целия пост
# 12
Венера, много ама много се радвам за теб!
Това е страхотна новина!
Онзи ден ти казах, че ти стискам яко палци, а днес вече имаш две чертички.
Невероятно!
Пожелавам ти всичко да е наред този път и леко бременеене!
На Коледа наистина стават чудеса!
Виж целия пост
# 13
Честито, миличка! Не можеш да си представиш колко много се радвам за теб! Стискам палци и съм сигурна, че този път всичко ще бъде наред! Поздравления и леко бременеене! Heart Eyes
Виж целия пост
# 14
Честито! #Milti
Естествено, че всичко ще е ОК.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия