Търся черни камъчета - спешно !

  • 928
  • 10
Имам питане, макар че не съм съвсем сигурна, че темата ми е точно за този форум.
Трябват ми черни обли/плоски камъчета, като тези, които се продават в магазините за левче, но малко по-големи.Проблемът е, че ми трябва доста голямо количество.
Някой има ли идея къде мога да намеря такива?
Виж целия пост
# 1
Ще ти кажа къде съм виждала,но беше поне преди 2-3г.В един магазин на Витошка,в частта между кръстовището с Патриарха и поодлеза,който води до топките (фонтана)на НДК.
В магазина продаваха въпросните камъчки в най-различни цветове и варианти,ароматни свещи и пръчици,вази,свещници и други джунджурии.
Виж целия пост
# 2
Благодаря, сетих се кой е магазина, само остава и да има. Peace
Макар че на мен май ми трябва някой склад на едро. Ще си правим под от такива камъчета, заляти със смола.
Виж целия пост
# 3
Идята е супер, виждала съм такова нещо на снимки, но ще ти излезе доста скъпо. В Бриколаж имаше цветни камъчета и десетина такива в торбичка струваха 3-4 лв
Виж целия пост
# 4
Пожелавам ти, все пак да намериш и после непремено да споделиш и покажеш резултата Hug
Виж целия пост
# 5
Погледни край някой стъкларски завод.Обикновенно изхварлят остатъци от производството. Такива с неправилна форма.
Виж целия пост
# 6
В "Хита" в Люлин още като влезеш има магазин за лев4е. Там съм виждала такива в мрежи4ка  newsm78
Виж целия пост
# 7
Благодаря за информацията, обещавам да покажа какво сме сътворили  Peace
Виж целия пост
# 8
Почти същата идея има и аз преди години - само че пода еше замислен като морско дъно - с пясък и мидички, отгоре заляни със смола. Казаха ни обаче, че смолата много скоро ще се надере и изобщо няма да е красиво... Разпитайте добре, преди да пристъпите към изпълнение! Peace
Виж целия пост
# 9
chokolina, проверена е идеята  Peace
Има "смола" и "смола" - има един вид, който е много устойчив, ползват го за ефектни подове в заведения, дискотеки и др. Води се "износоустойчив".
Иначе и това за пясъка и  мидичките ми е минавало през главата, но морето ни е далеч, а пода трябва да стане до средата на ноември.... страхотна  ти е идеята, не се отказвай, направете я накъде, може и да не е точно под - може плот, масичка...
Виж целия пост
# 10
в магазините на Мосю Бриколаж има-в мрежичка с-мн са сладки, освен черни мисля че има и др цветове-и са обли, почти еда големина са-мн са сладки, но за цена не мога да ти кажа, не помня, но не беше нищо фрапиращо
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия