Поти ли се детето ви когато спи?

  • 18 349
  • 22
Споделете опит: моето дете е на 2г и половина.Още от малък щом легне да спи,започва да се поти около врата.Сменях възглавници, обличах го със свободни около врата дрехи, какво ли не и все тая!И сега и сега се поти и по цяла нощ сменям кърпички около врата му да не истине.Питах лекаря му-той каза, че имало такива хора и е нормално.Но вече захладня и се чудя "нормално" ли е да се поти и в хладно време?
Ако имате подобен проблем, кажете как се справяте?
Виж целия пост
# 1
И Калина от малка се поти - и през нощта и след обяд, когато спи. Чак толкова мокра, че да я преобличам не е била, просто гледам да не я навличам и да е с максимално леки пижамки.
Виж целия пост
# 2
Потят ми се и двамата особенно големия до такава степен че стават мокри и чаршафи и възглавница преобличам по няколко пъти на вечер и вече се примирих таткото е същия и явно при нас това е наследствено. ooooh!
Виж целия пост
# 3
Да, поти се - на вратлето и на гърба, понякога направо се побърквам с това преобличане вечер.
Виж целия пост
# 4
Поти се,но сравнително рядко.Най-4есто около вратлето и тила.
Но не се случвало да го преобличам.
Дали не е много навле4ено детенцето,или да е много задушно в стаята? newsm78
Виж целия пост
# 5
Поти се много-сутрин възглавницата е мокра.Вечер често я преобличам.Не я навличам,спим на отворено и пак е така.Не знам от какво зависи ,но от бебе е такава
Виж целия пост
# 6
Да, поти се, през лятото направо и става мокра косата след сън. Според мен си е до типа на човека - мъж ми много се поти като спи, явно щерката се е метнала на него.
Виж целия пост
# 7
Да, косите им се мокрят, особено на голямата. Винаги съм се чудела защо така, ние с баща им не се потим никога като спим  newsm78
Виж целия пост
# 8
Да, поти се, косата и става мокра. Никога не съм я преобличала по тази причина, така или иначепак ще се изпоти.  newsm78
Виж целия пост
# 9
Да, поти се, косата му става мокра, но не винаги, предимно вечер, през деня много по-рядко!
Виж целия пост
# 10
И моята Василена много се поти  Shocked След всяко спане или излизане на вън се преобличаме . Когато е навън особено сега през лятото капки пот се стичат от главата и . И за това много и изстива главата и всеки месец лекуваме сополи . Не знам дали ще е винаги така. Понеже ходи на градина и там е сложно с преобличането ( не я преобличат изобщо ) и сега пак сме болни. Надявам се като поотрасне да не е така .
Виж целия пост
# 11
Поти се много. Но той има трета сливица  и лекарите казват че е заради нея .newsm78
Имам предвид нощното изпотяване веднага след като заспи. Преобличам го един път.
През нощта също се поти ама...го оставям.
Виж целия пост
# 12
И моето детенце много се поти,особено веднага когата заспи предимно косичката и вратлето,винаги е леко облечен  но и това не помага.Явно си е до дете,защото и на вън е същото той е много енергичен и просто не стой на едно място само тича и гръбчето му почти винаги е леко запотено.Никога не го навличам,защото знам че бързо загрява ,в яслата дори и в по-хладните дни го пусках по късо ръкавче и 7\8 панталонче.
Виж целия пост
# 13
Абсолютно винаги.Даже,когато е хладно около вратлето и 70% от косата са вир вода.Нямаме здравословни проблеми.
Виж целия пост
# 14
Малкият вече е на 6 и половина.
От бебе се поти ужасно много като спи. Преобличам го по-2-3 пъти на нощ! Възглавницата да я изцедиш,вода ще пусне,дюшека чак е мокрил! На градина като беше се чудиха какво е това,като се събудел телцето му отличено по-чаршафа! Във Варненската университетска болница му правиха потен тест,казаха,че всичко му е на ред!
Отначало лудвах,мислех че нещо не е на ред!Но вече свикнах!Просто го преобличам,за да не изстине!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия