Вярно ли е че при раждалите секцио кърмата спирала към третия месец?

  • 2 760
  • 66
Момичета знаете ли дали е вярно че мамите който са раждали секцио им спирала кърмата към третия месец?
Виж целия пост
# 1
глупости безподобни са това. Можеш ако щеш, 5 години да кърмиш.
Виж целия пост
# 2
Не е вярно  Naughty
Виж целия пост
# 3
Няма зависимост.
Виж целия пост
# 4
Абсолютно не!
Виж целия пост
# 5
Много ми е интересно обяснението, на тази глупост Crazy Аз съм кърмила 6 месеца след секцио и спрях по собствено желание.
Виж целия пост
# 6
Пълни глупости. #Cussing out
Виж целия пост
# 7
Кой ти разправя тези...мммм,не знам какво да кажа?!?Толкова умници има на този свят,не е за вярване #Cussing out!
Виж целия пост
# 8
това не бях го чувала. чувала съм, че мамите със секцио нямат кърма, което не е вярно също толкова, колкото първото твърдение.
Виж целия пост
# 9
за първи път го чувам това
Виж целия пост
# 10
Недейте така.....аz раждах със секцио и иzоб6то нямах кърма Sad и поzнавам поне една дуzина жени,които след секцио нямаха като мен.....zаедно купуваме мляко на прах....така че не са съвсем глупости
Виж целия пост
# 11
добре, ама нали тези, дето сме писали в темата, сме доказателство, че кърма има?
По-скоро на вас не са помогнали както трябва да закърмите успешно/предполагам, понеже случаите на тотална липса на кърма са много редки/.
Виж целия пост
# 12
Това за първи път го чувам. Родих ч/з секцио и кърмя и до днес (все още на поискване + нощно).
Виж целия пост
# 13
Неzнам от какво zависи...говоря от личен опит...бебето ме сука два дена и  сестрите каzваха,че имам кърма(идваха и така ме стискаха zа гърдите докато не иzлиzа6е една капка ) после отидох на ел.помпа и от едната ми гърда ни6то не иzлеzе,а от другата кръв....После ми каzаха,че бебо ме е полzвал zа биберон и всъ6тност ни6то не е пиел Cry
Виж целия пост
# 14
Синът ми е на почти 8 месеца и е на кърма...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия