Мога ли да замразя спагети?

  • 2 277
  • 6
Правих спагети с риба тон и ми остнаха. Досега никога не съм замразявала спагети и не съм сигурна как ще им се отрази. Някой пробвал ли е?
Виж целия пост
# 1
A ми на морето се варят в огромно количество,отцеждат се ,чакат се да изстинат и се разпределят по 200 гр. в пликчета и във фризера.
И като си поръчаш спагетки,размразяват се,слага им се сосчето и бам на клиента.И той си мисли,че са му сварени току-що.Ха-ха.
И не само спагети се замразяват.Ама няма да пиша повече ,че ще се чудите какво да си поръчате на морето за хапване. Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Може, да, аз съм замразявала. Малко се втечняват като ги размразиш, но изцеждаш сосчето и са като нови, няма проблем  Peace
Виж целия пост
# 3
Я, я! Спагети с риба тон, ще споделиш ли как ги правиш?  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Я, я! Спагети с риба тон, ще споделиш ли как ги правиш?  Simple Smile
Много е лесно и става много вкусно Laughing

Продукти:
1 глава лук
2-3 скилидки чесън
2 консерви риба тон в олио
аншоа
капери (капри)
домати от консерва

Запържвам лука и чесъна и добавям рибата тон и доматите. След това слагам каперите и аншоато нарязано на дребно. Подправям с босилек и малко мащерка. Оставям го 10-15 мин да къкри и е готово. Понякога слагам и черни маслини, нарязани на парченца. Случвало се е да нямам аншоа и капери и също става вкусно, но не е толкова интензивен вкуса.
Виж целия пост
# 5
А капери=каперси? Едни малки бурканчета с кръгли зранца като грах ли?
Тази рецепта определено ми допада, ще я направя в най-скоро време...и без това ми е писнало да правя спагетите само по един начин.
Благодаря!   bouquet
Виж целия пост
# 6

 Да smile3521  И да кажеш после дали ви е харесало.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия