Килим в хола

  • 6 255
  • 97
Как ви е по- удобно и уютно? Отдолу с паркет ли сте, или с плочки?
Виж целия пост
# 1
С паркет сме и е по-топло зимата така, но аз слагам и килим, който лятото махаме.
Виж целия пост
# 2
Нямам и не слагам, въпреки че сме с теракот в хола.
Виж целия пост
# 3
На паркет,с килим. Peace
Виж целия пост
# 4
теракот
Виж целия пост
# 5
Имам един гаден мокет, но няма такава опция  Laughing
Обаче се правят планове при евентуалния ремонт догодина да бъде разкаран и на негово място да се сложи ламинат. Задължително ще има и някакъв килим, щото създава уют, но няма да е прекалено голям, а само около гарнитурата.
Виж целия пост
# 6
Паркет+теракот+килим.
Виж целия пост
# 7
Ами и аз съм с мокет. Преди години нямахме време и средства да сложим паркет, тъй като хола беше единствената обитаема стая, докато другите се ползваха за склад или се ремонтираха, затова купихме мокет. Доволна съм.....за сега
Но скоро ще му видя сметката и ще сложа паркет. А дали ще има килим...не знам. В спалнята съм само на паркет, без килим или разните му там пътеки Peace
Виж целия пост
# 8
подът навсякъде в къщи е теракот.
в хола нямаме килим, но търсим и ще купим скоро

по принцип ми е по-уютно с дървена настилка, но и тази става.
тук е по- топло от българия, влиза се с обувки и е лесна поддръжката
на такива подове.

Виж целия пост
# 9
С ламинат съм,но само през зимните месеци изтърпявам килим.Много нехигиенично ми се струва.Иначе си измивам цялата къща с препарат и навсякъде е чистичко.от два дена пак съм в чуденка дали да не го махна за постоянно newsm78
Виж целия пост
# 10
   Холът е разделен на две части, на едната е диван с кресла и маса и само там е килима, под масата и малко навън. Едно, че добре отделя от останала част и друго - повечето гости се събуват и не искам да им изстинат краката  Mr. Green Мокети ще слагам зимата, защото дъщеря ми лази, а подът е студен.
Виж целия пост
# 11
Ламиниран паркет имам в хола, а за килим просто нямам нерви. Абсолютно достатъчни са ми двата мокета в кухнята.
Виж целия пост
# 12
Имаме, защото детето все си е по пода  Crazy Гранитогрес е под него.
Виж целия пост
# 13
Не съм фен на килими и мокети, събират много прах.
Виж целия пост
# 14
По-уютно ми е като има.Може да е нещо малко и семпло,но да го има.
Иначе ми издлежда като незавършено.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия