За нощната лампа в стаята с бебето

  • 10 126
  • 30
Майчета, искам да ви питам - слага(х)те ли нощна лампа за през нощта в стаята при бебето и ако да, кога я махнахте ? Ние все още я държим светната, за да мога като се събудя да виждам бебето. Обаче не искам да ми свиква да спи на светло.... Та се чудя кога да я махна ...
Виж целия пост
# 1
Не съм я махнала , нямам и намерение скоро да го правя. МАлко ти е бебчето още, не мисли от сега дали ще свикне или не на светло. Можеш да използваш лампичка, която се включва директно в контакта, те светят много слабо.
Виж целия пост
# 2
Аз оставям запалена лампата на терасата! Влиза съвсем слаба светлина и е много добре! Wink
Виж целия пост
# 3
А, да, аз знам, че е още раничко, но да си имам едно наум за напред Simple Smile Иначе нашата лампа е с една много притушена светлинка и хич не блести силно... Просто не искам един ден да се окаже, че я е страх беболинка от тъмното Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Аз също слагах нощна лампа, от тези които се включват в контакта.
Но от около 1 месец отварям щорите и влиза светлина от уличната лампа.
Също е достатъчно.
Може би ти сама ще усетиш и ще прецениш.
Опитай по-нататък каква ще и е реакцията.
Виж целия пост
# 5
Не съм слагала, защото аз и мъжа ми не можем да спим на лампа. Когато бебето ставаше нощем, светках лампата в коридора и открехвах вратата, после гасях и затварях Grinning
Виж целия пост
# 6
Дъщеря ми е на 3 години и още спи с нощна лапма, защото се страхува от тъмното. Stuck Out Tongue  Когато беше по-малка използвахме само от тези, които се включват директно в контакта и работят със сензор - светват, когато нивото на осветление спадне под определелно ниво (с думи прости не светят много), но от близо година спи с "класическа" нощна лампа. Защо, какъв е проблемът при спане със светната лампа? Досега не съм се замисляла????
Виж целия пост
# 7
Ние все още оставяме понякога лампата, но не заради децата, а заради мен  Embarassed (в тъмното не виждам нищо, а и ме е страх, защото като малка без да искам се заключих в банята  #Puppy dog ).
Иначе, от известно време ми прави впечатление, че на бебки светлината им пречи - мръщят се и спят с глава под завивките. От 1-2 седмици започнах да загасям, когато си легнем и ние (обикновено доста след децата) и те започнаха да спят по-спокойно Grinning .
Виж целия пост
# 8
Оставях лампата при Вики, че той често се будеше, докато една нощ (около 2, 3 месец) не го видях как си крие очите от светлината. Тогава я загасих и повече не съм я оставяла. Започна да спи по-добре нощем.
Дани никога не спал на светнато.
Нощем прекрасно ги виждам и само на светлината от уличните лампи.
Виж целия пост
# 9
Преди време мъжът ми чел статия в някакъв вестник, за това че бебетата и децата не трябва да спят на нощна лампа. За съжаление вече не си спомням причините, но ставаше въпрос, че заради светлината в мозъка се отделя /хм, или не се отделя Embarassed /някакво вещество и това пречи на добрия сън. Жалко, че не си спомням как точно беше Thinking Т.е. не се сещам това вещество нужно ли е на мозъка за добър сън или му е излишно. Имаше и някаква връзка м/у това вещество и нервната система.
Виж целия пост
# 10
Аз също оставям нощната лампа,която силно казано свети:)
Виж целия пост
# 11
Доста време спахме на нощна лампа заради кърменето, когато го отказа - лампичката вече не я оставам да свети през нощта. Да чукна на дърво - сега не се буди и не плаче нощем.
Виж целия пост
# 12
Аз не оставям лампата през нощта, само докато Бобо заспи. Не съм забелязала дали се страхува или не.
Виж целия пост
# 13
Ние не спим на лампа. Мисля, че на човечето му е все едно, а на нас с тати ни е по-добре на тъмно.
Виж целия пост
# 14
Ние също сме на нощна лампа. Така Свикнахме от болницата. Дано нямаме проблеми по-нататък с отучването.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия