Дали да давам вече прясно мляко?

  • 1 163
  • 25
Като имате впредвид лентичката ми, чудя се дали мога да давам на бебчо вече прясно мляко. Айде да пие така не, ама поне кремчета с прясно мляко да му правя, че с адаптираното не са толкова вкусни.
Виж целия пост
# 1
Сещам се за два възможни отговора:
Първи вариант: "Еееее, чакала си толкова, още една седмица можеш да изчакаш.-да станете поне на годинка. Така де, нищо няма да ти стане."
Втори вариант: "Хайде стига си се взирала в тази една седмица. На детето ти му остават 168 часа и ще стане на годинка. След годинка-може прясно мляко. 168 часа по-рано или по-късно не е фатално."
Кой си избираш?  Grinning В твоя случай аз клоня към втория.
Виж целия пост
# 2
За моженето-сигурно може.
Обаче аз пробвах преди около седмица да давам вместо адапте.
Резултат-бях се уплашила, че има от това, лятното разстройство.
Май скоро няма да пробвам пак. ooooh!
Виж целия пост
# 3
МОже.  Peace Аз давам доста по-отрано дажее.
Виж целия пост
# 4
ами те в кухнята май с такова готвят така , че и аз май съм го въвела, ако ходите на кухня и ти го въвела, ако не подкрепям вариантите на ВИВИ  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Може, ако сте на кухня и детето яде кремчетата! Аз съм питала именно относно млякото с което правят десертите. Отговора им беше-с ПРЯСНО МЛЯКО!!! Така че - може! 
Виж целия пост
# 6
Правя кремчета с прясно мляко от навършени  7м. и в кухнята са с такова
Виж целия пост
# 7
От доста по- рано давам прясно мляко в десерти. След годинката пък пие вечер прясно мляко, защото отказа АМ тотално.
Виж целия пост
# 8
Peace

На 11,5 м дадох за пръв път на малкият в крем от детската кухня.
Виж целия пост
# 9
Може.Аз давах от много по-рано.
Виж целия пост
# 10
Може  Peace
Виж целия пост
# 11
Я, направи кремче с прясно млекце да му е вкусно на детето  Hug
Виж целия пост
# 12
Като имате впредвид лентичката ми, чудя се дали мога да давам на бебчо вече прясно мляко. Айде да пие така не, ама поне кремчета с прясно мляко да му правя, че с адаптираното не са толкова вкусни.
Може Peace
Виж целия пост
# 13
Мисля че може-Валето е на кухня от 10 месеца ,а там готвят с прясно мляко.
Иначе аз му правя кремчета и вс.останало с АМ- по-лесно ми е Peace
Виж целия пост
# 14
Може Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия