Покана за Arena.bg

  • 1 945
  • 40
И такааааа, имам аз една молба към потребителите в Арена да ми изпратят покана за сайта Praynig. Имах регистрация там, но покрай бременеенето, раждането и емоциите около бебка не съм отваряла Арената скоро. За моя изненада когато се опитах да отворя сайта вчера с регистрацията си, открих, че акаунтът ми вече не съществува  Thinking, а за нова регистрация е необходима покана ooooh!.
Предварително благодаря на Аренските потребители и за поканата   bouquet
Виж целия пост
# 1
и аз моля за покана от потребител на арената.незнам защо са ме изхвърлили
Виж целия пост
# 2
Явно няма активни потребители на Арената тук newsm78 или не се дава така просто покана  Cry
Виж целия пост
# 3
 
Явно няма активни потребители на Арената тук newsm78 или не се дава така просто покана  Cry

Кажи си username-a. Аз ще ти пратя.
Виж целия пост
# 4
Може да са ги раздали.А трябва доста трафик,за да ти дадат нова.
Другото е ,че издъниш ли се ти,гърми и човекът,който ти е дал поканата.
Виж целия пост
# 5
А на мен не ми дава да изпращам покани???
Виж целия пост
# 6
Пращала ли си вече на някой?
Виж целия пост
# 7
Пращала ли си вече на някой?

Не несъм пращала.
Виж целия пост
# 8
Хм Thinking много странно...
Виж целия пост
# 9
"За момента нямате право да изпращате покани.
Все още не сте изпращали покани."

Това ми пише на мен. Аз доколкото знам супер потребителите могат да изпращат покани. И за пореден път, моля ви, ползвайте пустата търсачка преди да пуснете нова тема.
Виж целия пост
# 10
Бухтичке, без да прозвучава като заяждане /защото твоята бележка и аз я правя често/ - когато детето ми в другата стая се тръшка за някое филмче, последната ми мисъл е да пусна търсачката.
Виж, когато искам да питам нещо за себе си, винаги - ВИНАГИ първо ровя с търсачката, после ангажирам внимание.
Марулка, някой конкретен филм ли търсиш? Ако можем, поне с инфо за други тракери да помогнем.
Виж целия пост
# 11
За да изпращате покани в арена, трябва не само да сте супер потребител, но и да сте ъплоудвали определен ТВ количество файлове Simple Smile
Виж целия пост
# 12
За да изпращате покани в арена, трябва не само да сте супер потребител, но и да сте ъплоудвали определен ТВ количество файлове Simple Smile

Именно.И не са неограничен брой,а за всяка покана искат по 20ГБ (дано не бъркам цифрата).
Виж целия пост
# 13
Аз се бях запалила да ставам супер потрбител, но голям зор. От 1 месец съм регната, и уж сийдвам, а коефициента ми е едва 0,6 Tired
Виж целия пост
# 14
Аз се бях запалила да ставам супер потрбител, но голям зор. От 1 месец съм регната, и уж сийдвам, а коефициента ми е едва 0,6 Tired
Преди година и повече като се почна тая торент кампания, имах акаунт в арена и на ден с по 2 файла стигах до коефициент 7.00. Но после станаха много маймуни и започна да отчита все по-малко... А скоростите и лийчърите си бяха все същите Simple Smile

Хубава работа, ма българска...

Каквото има в арена, го има и в останалите торент сайтове Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия