Въпрос за дъждобрана на количката?

  • 1 818
  • 35
Много ме е страх да завивам количката с този найлон, чудя се как да извеждам бебка когато вали, страх ме е, че ще се задуши вътре Confused? Rolling Eyes
Вие как се извеждате на дъжд и вятър и по колко време може бебето да е под найлона?
Виж целия пост
# 1
Аз мисля,че няма нищо страшно. Все пак ти не го вакуумираш вътре. Аз си я возя така без проблеми, има откъде да влиза въздух  Peace
Виж целия пост
# 2
спокойно,въздух влиза,по-добре ли е да я вали!?
аз седя по колкото имам работа навън,защото иначе в такова време не излизам Sick,неприятно е!иначе не знам,все пак не е добре да стоите с часове на хлад и влага newsm78
Виж целия пост
# 3
Буболина, моят дъждобран си има прозорче за дишане.но дори и без него-няма начин да се задуши-то не е херметическо затворено пространсдтво, все пак. Laughing
Виж целия пост
# 4
Аз пробих дупки.
Виж целия пост
# 5
Аз мисля,че няма нищо страшно. Все пак ти не го вакуумираш вътре. Аз си я возя така без проблеми, има откъде да влиза въздух  Peace
Разбира се, че влиза въздух! Няма страшно, ползвай дъждобрана колкото време искаш - така бебето е защитено от студ, дъжд или вятър!
Виж целия пост
# 6
Моя дъждобран, на страничните си крила има перфорация.Ако твоя няма такава нищо не ти пречи да си направиш, така бебо ще диша по-леко  bouquet
Виж целия пост
# 7
Ох, благодаря ви, така се притесних, а и мъжът ми каза, че съм луда да сложа бебка в скафандър Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Моя дъждобран, на страничните си крила има перфорация.Ако твоя няма такава нищо не ти пречи да си направиш, така бебо ще диша по-леко  bouquet
И моят е такъв.Мисля,че и да няма все пак е направен за бебета.Сигурно са помислили за това.
Виж целия пост
# 9
Изобщо няма да се задуши.
Даже ще спи повече, просто ще я завиеш и облечеш по леко за да не прегрее.
Извеждай си я и не се притеснявай.
Виж целия пост
# 10
Да, те не са толкова стегнати, че да няма от къде да влиза въздух (поне моя не е). Също така има и дупки отстрани, така че няма страшно.
Виж целия пост
# 11
И моят не е толкова стегнат и отдолу си има отворено пространство,а отделно има и префорация от двете страни.
Виж целия пост
# 12
Не може да се задуши, защото не покрива чак толкова плътно количката. Ако имаше опасност нямаше да ги продават.  Grinning Освен това нашия има много ситни дупчици отстрани на двете страни и ако се загледаш може и на твоя да откриеш. Аз моите ги видях чак на 5-тата употреба. Whistling
Виж целия пост
# 13
И моят не е толкова стегнат а и отстрани има дупчици.Не мисля че може да се задуши Wink
Виж целия пост
# 14
Не се притеснявай, няма такава опасност. Дори на бебоците им става типличко и спинкат по сладко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия