Избор на коли4ка

  • 1 346
  • 17
Здравеите,мам4ета.
Според вас на коя фирма коли4ките са по-хубави.
"Щъркел" или "Chipolino"?
Виж целия пост
# 1
Аз съм се насочила към ЧИПОЛИНО,много ми харесват и не са скъпи Peace
Виж целия пост
# 2
Штъркел да не би да са си пуснали собствена марка колички?!?
Виж целия пост
# 3
"Штъркел" е име на магазин, а не марка колички. Там предлагат предимно (ако не и само) колички Mag England. Аз предпочетох да си взема на Chipolino, заради гумите.
Виж целия пост
# 4
Реших,че съм изостанала с инфото Simple Smile
sladki6kata ,кажи към кои модели точно си се насочила,така е много общо.Дъщеря ми например е с Чиполино и не бих я сменила (количката) за друга,но има модели на Чиполино,които никога не бих си купила.
Виж целия пост
# 5
Харесвам Маг Ингланд-перфектна е.За Чиполино-наистина зависи кой модел е,знам,че много майки се оплакват от тях,но има и такива,които са много доволни.За това избрах Маг,за да съм сигурна.
Виж целия пост
# 6
Mag England   Peace
Виж целия пост
# 7
  Аз бях мн.доволна от Бертони, модел Имола 4. Комбинирана, с олекотена алуминиева конструкция, въртящ се кош, много практична и лесна за маневри  Laughing
Виж целия пост
# 8
Бертони  Peace
Виж целия пост
# 9
Аз съм с "Венеция Плюс" на Чиполино.За сега съм изключително доволна от нея.Ползвала съм я само в зимния и вариянт и мнението което изказвам е за него.
Виж целия пост
# 10
Аз съм с "Венеция Плюс" на Чиполино.За сега съм изключително доволна от нея.Ползвала съм я само в зимния и вариянт и мнението което изказвам е за него.
И аз, и аз такава ползвам  Laughing. Единствената забележка, е че на мен ми е много тежка.
Виж целия пост
# 11

Ползвам такава и съм доволна  Peace
Виж целия пост
# 12

И аз, и аз! Peace Да дам един глас! Mr. Green /Куини/

Те се продават в 'Штъркел', ама такваз марка не знам аз. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
Моята е от Штъркел  newsm10
Виж целия пост
# 14
Моята беше Пепино, също полска, както  Маг Инглънд. От маг-а най-маневрената и лесна за управление е модел Принцес, с четири гуми. Моя приятелка имаше Принцес Рол (6 гуми) и в сравнение с моята и с Прицес, беше танк. Но каквато и да избереш, ще си свикнеш с нея. Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия