У дома в дъждовно време

  • 2 270
  • 41
Моля, споделете как забавлявате децата, защото аз направо откачам! Свикнах да излизам и сутрин и следобед вече цяло лято и сега ми е много трудно.У дома бяхме само са хранене и спане.  Сега в дъжда не мога да измисля забавления. Играхме на криеница, четохме книжки, дори гледахме анимация, нещо което не одобрявам, разгледахме всички играчки. Моля ако имате други идеи, споделете!
Виж целия пост
# 1
Можеш да го водиш до някой парти клуб за час-два.
Виж целия пост
# 2
или да го събираш с други дечица у вас или пък вие да ходите на гости
Виж целия пост
# 3
Можеш да го водиш до някой парти клуб за час-два.
Това наистина работи  Peace
В нашият блок имаме такъв клуб и като усетя , че не издържам вече отиваме там - то са пързалки , то са топки ... а и можеш да пиеш едно кафе на спокойствие  Wink
Виж целия пост
# 4
Можеш да го водиш до някой парти клуб за час-два.
Това наистина работи  Peace
В нашият блок имаме такъв клуб и като усетя , че не издържам вече отиваме там - то са пързалки , то са топки ... а и можеш да пиеш едно кафе на спокойствие  Wink
  bouquet Дайте пример за такова място освен Патиланци!Аз живея в центъра!
Виж целия пост
# 5
къде живееш???
Виж целия пост
# 6
Около НДК.
Виж целия пост
# 7
Днес водих Таня в Арена Люлин. Базата им е добра обаче персонала е под всякакава критика - 100 пъти ме питаха дали съм сигурна, че детето ми има 3 години  #Crazy Сигурно през седмицата ще е по-спокойно.
Виж целия пост
# 8
ако си с кола Бели Брези ти е доста близо, а там има няколко такива клуба
Виж целия пост
# 9
Уви, когато сме сами с малкия, разчитам само на собствените си крака!
Виж целия пост
# 10
Гушкайте се да спинкате  Hug, това на майтап, ама наистина е тежко за децата, а за нас два пъти Simple Smile #Crazy
Виж целия пост
# 11
Можеш да го водиш до някой парти клуб за час-два.
Това наистина работи  Peace
В нашият блок имаме такъв клуб и като усетя , че не издържам вече отиваме там - то са пързалки , то са топки ... а и можеш да пиеш едно кафе на спокойствие  Wink
  bouquet Дайте пример за такова място освен Патиланци!Аз живея в центъра!

В София сити център ( молът срещу хотел Хемус ) има ли детски център  newsm78 Не съм обърнала внимание   Rolling Eyes Иначе ти е близо щом си до НДК , на моят син му харесват и ескалаторите , може там да убиеш 1-2 часа . Детски клуб в центъра не знам къде има ...
Виж целия пост
# 12
В Мола на Стамболийски има детски център обаче е много скъп - май леше 7 лв на час  Close
Виж целия пост
# 13
Ами поиграйте си  Laughing

почетете книжка, поиграйте на магазин, порисувайте, направете сладки (детето може да реже с формички), пуснете си приказка на запис и пийте чай, докато я слушате... направете пикник за куклите на пода...
Виж целия пост
# 14
Ние ходим на гости на други бебоци или обикаляме големите магазини с кенгуруто (Метро, Вис Виталис, Хипо.. и от сорта) Crazy че иначе е един реееееееев вкъщи  ooooh! Как ще я караме зимата хич не знам  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия