Тема Спа- за цветно или за бяло пране е?

  • 718
  • 10
Вчера купих от Метро, Тема Спа, но никъде не видях на опаковката за какво пране е. Аз исках за цветно. Дали не е за бяло? Че имам горчив опит с бяла прах и цветни дрехи... Crazy
Виж целия пост
# 1
Ами би трябвало да си пише newsm78
Мисля, че е за цветно, по принцип за бяло е упоменато с картинка или пише white...
Виж целия пост
# 2
А де, и аз го гледах в супера, макар и не щателно - но не забелязах да има описано на пръв поглед, както на другите прахове.  Thinking
Виж целия пост
# 3
Побут.
Виж целия пост
# 4
Мисля че е за бяло.
Виж целия пост
# 5
И аз му се чудех, но си взех, защото ми хареса как мирише. По презумпцията, че щом не пише изрично, че е за бяло, значи е универсален, изпрах цветни дрехи. Нищо им няма.  Grinning
Виж целия пост
# 6
По презумпцията, че щом не пише изрично, че е за бяло, значи е универсален, изпрах цветни дрехи. Нищо им няма.  Grinning

И аз мисля, че е универсален. Само слагаш бялото пране на по-висок градус.
Виж целия пост
# 7
Значи спокойно да се меткам цветните дрехи в пералнята и да сложа от този прах. Simple Smile

А на опаковката наистина нищо не пише. Crossing Arms
Виж целия пост
# 8
Значи спокойно да се меткам цветните дрехи в пералнята и да сложа от този прах. Simple Smile

А на опаковката наистина нищо не пише. Crossing Arms
сподели дали си доволна от него,защото мисля и аз да го пробвам Wink
Виж целия пост
# 9
Добре. Утре ще я пускам сутринта и ще пиша. Много хубаво мирише, а иначе от всички видове Тема съм доволна.
Виж целия пост
# 10
И аз пера от 4 години само с Тема .Мисля ,че Екстра уайт е само за бяло пране,Колор е само за цветно,а другтите са универсални-решаващ е градуса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия