Хайде на срещааааааа - ПЕТЪК 18ч.!

  • 4 284
  • 95
  Значи решено за срещата:

ПЕТЪК, 18 часа, ПИЦАРИЯ "ДОН ДОМАТ" /на ул."Веслец", до колелото на трамвай 20,22/

  Който иска с деца, който иска без  Laughing
  За половинките важи същото.

  Всички са Добре дошли!  Hug
 
  Дано да има места, надяваме се да отворят мазето  Wink
Виж целия пост
# 1
bim_bam ,уреди се ти със срещичка newsm10 smile3521,пък аз пак няма да мога да дойда no.
Мислено обаче съм с вас и пожелавам хубави мигове.
А после искаме и снимки photo smile3509
  love001
Виж целия пост
# 2
Бим-бам ти не спиш момиче, а само за срещички бълнуваш. Хайде дано успея този път да дойда имаме да си разказвамеееее... ама още не знам с кой опция да гласувам - като осмисля предложението ще го направя.
Виж целия пост
# 3
Събота вечер. LaughingМакар че и петък вечер става,само не събота по обяд,моля! Praynig
Виж целия пост
# 4
bim_bam ,уреди се ти със срещичка ...............

  Абе, не съм се уредила още  Wink но много се надявам, защото не знам следващото ми идване в София кога ще бъде...

  Майчеееее, ела ти да не ти дойда аз  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Аз съм в Ресурсния всеки ден - така че ако искаш да се разнообразиш - заповядай. А за срещата искам да дойда, предпочитам събота по обяд обаче - да заседнем на някоя пицариика или нещо подобно и.... моабет.
Виж целия пост
# 6
гласувах за събота вечер - ама защото имам часове до 13 и после трябва да ходя при счети, за да направим едно приключване, дето го отлагаме вече 10 - ти месец и до кум 18 ще съм готова.

Петък вечер мога след 18 часа
Виж целия пост
# 7
Аз мога в събота - и по обяд и вечерта  Simple Smile
А къде?
Ако е по обяд, трябва да има къде да си пусна малката, ама да е заградено, щото може да избяга  Laughing
За вечер сигурно ще дойда сама.
Виж целия пост
# 8
аз се писах за петък вечер...но и в събота вечер ми е ок...изобщо предпочитам вечер, че не мога да се организирам с Нията иначе Wink
Виж целия пост
# 9
Браво на Бим Бам!!! Идва и ни организира, щото ние сме малко несеризонички Simple Smile
Гласувах за събота вечерта- тогава Ицо ще се съгласи да гледа за няколко часа малката.
Ще се радвам да се видим и да си побъбрим на воля.
Виж целия пост
# 10
Ей, с удоволствие и аз и аз, ама в събота Хрисито ми става на годинчица baby_neutral.
Евентуално в петък вечер бих могла да се измъкна за малко и да дойда да ви видя.
Виж целия пост
# 11
И аз не мога в събота вечер. Всяка друга вечер - да, но в събота... Иначе, мога в събота на обяд. Ама... Нищо, де. То не може да се угоди на всички! Hug
Виж целия пост
# 12
За мен е без значение - може в петък, може в събота, с лек превес към петък. Възможно е общо-форумската среща да е на 14.10. Така, че ако искате една среща в петък към 18,00 часа, а ако има и на следващия ден пак ще се видим.
Виж целия пост
# 13
  Така като гледам, отпада вариантът за събота по обед.
  Остава да решим дали петък след 18 часа или съботно вечерно виждане.

  Давайте предложения къде да се видим?
  Китайски ресторант, пица, друго?
Виж целия пост
# 14
По традиция в мазето на Дон домат - де не ни забравят хората.... Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия