Манекенка на Готие :))

  • 1 693
  • 26
http://life.dir.bg/2006/10/09/news767317.html  Laughing  Laughing
Виж целия пост
# 1
Пхаааахххх  Joy

Ама така, като е наел тази дебеланка, не подтиква ли към точно обратното- затлъстяване?  Sick  Thinking
Виж целия пост
# 2
Радио "Анкара": "Машалла, недейте разваля жената!"  smile3501
Виж целия пост
# 3
ама я бива, а? Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Бравос, много добър замисъл.

И на много слабите им е кофти като има кажат: Олеле, колко си слаба!
Виж целия пост
# 5
Аз пък не го приемам така. По-скоро смятам, че иронизира забраната да дефилират прекалено слаби, т.е. подкрепя тенденцията манекенките да са прекалено слаби. А за съжаление е вярно, че вида на манекенките докарва много момичета до анорексия и булимия и това не е майтап работа.
Виж целия пост
# 6
Много е готина.........изобщо не се майтапя
Виж целия пост
# 7
Сега пък кво? Да не ни подтикват към затлъстяване?  #Crazy #Crazy #Crazy Все в някакви крайности значи изпадат. Абе, дайте "златната среда", бе хора!!!  Peace

  bouquet
Виж целия пост
# 8
Абе, дайте "златната среда", бе хора!!!  Peace


Подкрепям. Нито тапицирани кокалаци е приятно да гледаш на подиум, нито балонирани телеса  Wink
Виж целия пост
# 9
Аз пък не го приемам така. По-скоро смятам, че иронизира забраната да дефилират прекалено слаби, т.е. подкрепя тенденцията манекенките да са прекалено слаби. А за съжаление е вярно, че вида на манекенките докарва много момичета до анорексия и булимия и това не е майтап работа.

Подкрепям всичко  Peace

В интерес на истината прекалено слабите манекенки се избират по няколко причини:
- шият се за ревютата един размер дрехи
- манекенката си е като закачалка - просто носи дрехата и я показва, не дрехата да допълва манекенката
- липсата на красиви тела и гърди е умишлена - да не се разсейват гледащите с манекнеката, а да гледат и оценяват дрехата. Купчина кокали са за предпочитане  Mr. Green

Разбираемо е, но и трудно приложимо за по-голямата част от жените  Confused
Виж целия пост
# 10
Не харесвам нито едните, нито другите (нито прекалено слаби, нито пък толкова дебели).
Виж целия пост
# 11
Не харесвам нито едните, нито другите (нито прекалено слаби, нито пък толкова дебели).

И аз не ги харесвам,но тази определено ми изглежда по-добре от някоя измършавяла мадама.
Виж целия пост
# 12
ей те пък-от едната крайност ,та в другата #Cussing out
Виж целия пост
# 13
Чист сексизъм. Пускат форми. Що не пусна и една анорексичка, че там е страшно (не, че това не е). Килограмите-прекалено много или прекалено малко, вредят на здравето, аре, дискриминация, дрън-дрън. Като е анорексичка или дебела, да не казваме нищо, за да не дискриминираме, когато си руши здравето (не коментирам, когато е по болест, ама по-честичко си е от "хранене на душичката", цитирам 130 кг ми свекърва, която си е много здрава)
Измършавялите като мен пазаруват от детските магазини и не им е лесно.
Виж целия пост
# 14
Е кво и е ,готина е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия