За безамонячните бои

  • 2 987
  • 29
Мога ли да сложа безамонячна боя върху косата си, след като съм се боядисвала?

Лореал Кастинг са пуснали нова крем-боя със светлоотразяващи частици, има и едно доста светло, слънчево русо и ми се иска да пробвам. Наистина ли е безвредна или малко или много и тя гори косата?

Виж целия пост
# 1
Аз съм ползвала такава  - освежава цвета, но бързо се измива.
Виж целия пост
# 2
И аз съм с безамонячна. Сефте.  Simple Smile
Покри добре и отговаря на цвета от каталога.
Не мирише, значи има по-малко химия...или аз нищо не разбирам.
Пробвай смело.
Вреди, не вреди, ако останем без коси има и други методи.
Малеее ... и на рима го докарах!  bouquet

Виж целия пост
# 3
Нищо, че бързо се измива. Ако наистина е безвредна, мога да сложа след 2 седмици пак... Или не може прекалено често?

А, още не ми се иска до другите методи да го докарваме  Grinning

Виж целия пост
# 4
що не искаш - заради кърменето ли?
акое така - пробвай с яка отвара от лайка - с упорство става русо за 2-3 седм.
Виж целия пост
# 5
що не искаш - заради кърменето ли?
акое така - пробвай с яка отвара от лайка - с упорство става русо за 2-3 седм.

Леле, като го гледаш моят голям юнак, мислиш ли, че още кърмя...  Shocked  Stop

Защото се боядсивам руса, затова питам. Знам за лайката,ама върху руса боя е излишно. Мерси все пак за съвета.  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Аз ползвам "Кастинг", доволна съм, покрива добре. На мен малко ми изсуши косата, но като сложиш балсамчето което е към боята и всичко се оправя.
Виж целия пост
# 7
 newsm78  А как по-точно се процедира при изсветляване на косата с лайка? аз съм със светло кестенява коса, но ми е дълга и в момента - късаща се и усилено цъфтяща (въпреки скорошното постригване), така че не ми се иска да я тормозя с боя за коса (нито с т.нар. къни), а пък искам да я изсветля и освежа малко. Бои и къни иначе съм пробвала (но обикновено си я потъмнявах в червената гама), но нещо не ми понасят добре на скалпа, дори уж по-безвредните като ЛОреал Кастинг. Затова с лайка ми звучи много подходящо, а и не съм пробвала досега...
Виж целия пост
# 8
Има два начина - или с лайка или с люспи от лук. Вариш едно от двете десетина минути, като слагаш повечко материал във водата, не като за чай за пиене. После прецеждаш и поливаш с получената отвара косата си. Всеки ден или през ден, упорито, докато почне да изсветлява  Peace Само за светли коси става, иначе няма да има ефект. Успех  Peace
Виж целия пост
# 9
Новата Casting само руси нюанси ли е?  Embarassed Искам нещо шоколадово, please  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
  bouquet
Виж целия пост
# 11
Новата Casting само руси нюанси ли е?  Embarassed Искам нещо шоколадово, please  Simple Smile

Не, има всякакви. Ето, разгледай ги

http://www.lorealparis.fr/Catalog/franchise.asp?idObjLien=%7B3B2 … 2D1F1797E1D33E%7D
Виж целия пост
# 12
Искам и аз...някой купувал ли е от тези Кастинг в София?
Виж целия пост
# 13
онзи ден ги разглеждах тия бои..
нямам доверие , пише 6 седмици мисля, но ... не вярвам
преди години съм пробвала една боя на Гарние мисля.
не беше трайна.
а и не знам фрозьор да боядисва с безамонячна боя.
сигурно има причина newsm78
Виж целия пост
# 14
Моя колежка използва тази боя (в тъмно кестеняв нюанс, почти до черно) и е много доволна, наистина каза, че издържа до 6 седмици. И аз се замислям дали да не я пробвам. Но скоро се направих на кичури! Така че явно ще е по нататък.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия