"Инфлувак"- отзиви за тази ваксина.

  • 4 563
  • 4
Здравейте на всички, искам да запитам някой слагал ли е тази ваксина на детето си и какви са впечатленията Ви.Аз две години подред поставям на сина си " Вакси грип",но разбрах че тази година нямало да се внася,та исках да попитам за " Инфлувак".Благодаря!!!!!!!!!!!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Ние цялото семейство си сложихме. При нас с бащата и при каката имаше ефект. Сега да видим при малкия. Миналата година почти не боледувахме. Ако пък нещо се появеше, то лесно ни минаваше. Определено при нас имаше полза - когато бях бременна не си сложих и се скъсах да боледувам, като точно преди да родя пих АБ и бухах като разспрана. Sick
Виж целия пост
# 2
Деца нямам, но от няколко години си слагам Инфлувак и съм много доволна. Личната ми лекарка, която ми е от една година, също казва, че съм направила по-добрия избор с тази ваксина.
Не знам дали тази информация ти помага с нещо, но понеже мнение на лекар все пак, реших да я споделя
Виж целия пост
# 3
Преди 4 години аз, майка ми и сестра ми си сложихме Инфлувак и същата зима трите изкарахме много гаден грип! Не ни помогна Naughty
Виж целия пост
# 4
Имам добри впечатления от ваксината, има ефект, особено при хора с по-слаб имунитет, възрастни, хронично болни. От ефекта при деца нямам лични впечатления, само дочути и те са добри.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия