откъде да купя детско колело на прилична цена?

  • 2 106
  • 5
Става въпрос за колело за 3,5 год. дете, с помощни колелца. Нещо портмонето се изпраzни, та затова се надявам да ме насочите към подходящия магазин в София.
Виж целия пост
# 1
На Калина от "Метро" купихме. Можеш и от "Илиянци" да вземеш - казват, че там са най-евтини.
Виж целия пост
# 2
На Илиенци най евтино ще намериш  Peace
Виж целия пост
# 3
Като човек, който купи евтинкичко колелце на детето (от един магазин за детски играчки на пазара на "Красна поляна"), да си кажа..... Гледай му цената, но и други неща. Ето-нашето е евтинко (къмто 50-тина лева има-няма), обаче: Тежи ужасно. Душата ми се взима докато го кача на 4-тия етаж, а на Иво не му е много леко да върти педалите. Гумите му спадат през 20 минути. Преди да излезем от къщи ги помпам, но си нося помпата и навън, защото я вкарвам в употреба поне по 2 пъти на всяка гума. А-и помпата не се продава с колелото. Купува се отделно от някой друг магазин.....
Мислех, че като за първо колело няма какво много-много да се вглеждам, но се оказа,че изобщо не е така.
Виж целия пост
# 4
съгласна съм,че евтино колелце не си заслужава!ние имахме 2,с които се измъчихме!наистина, качествените са на двойна цена-около 100 лв,но пък може да си спокойна,че няма да събираш части при всяка разходка! и аз и мъжа ми бяхме станали майстори по сглобяването и поправянето на колелото Sick
освен това на детето ще му е лесно и комфортно да го кара!а има и гаранция!
хубаво колело ще намериш в люлин-склада на "дино"-италиански,младост 2-склада на"балкан"-български,ловеч,и  "робифир" не са лоши
голям магазин за колела има и на ъгъла на черковна и мадрид
иначе евтините ги има по доста детски магазини,както и на илиенци,повечето са със спайдърмен и нещо като багажник-каска отзад,и цената е около 50 лв
Виж целия пост
# 5
за 59лв гледах в Практикер,много хубаво ми се видя
все още нямам опит с колелата и немога да кажа далие било качествено
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия