енергоспестяващо устройство?

  • 13 002
  • 44
Допълнителна информация:

уред за икономия на ток - Intelligent Electricity Saver - редуцира сметките за електричество до 30%; не въздейства на електромера. ЗАКОННО!
Внос от водещ производител на енергоспестяващи продукти, с СЕ марка, добре познат в Западна Европа и САЩ.
Подобрява 'кос-фи' параметъра на мрежата, възпрепятства консумацията на реактивна мощност от уреди с ел. двигатели. 

може ли някой да ми даде повече info,че туй чудо ми изглежда доста интересно  Shocked
Виж целия пост
# 1
Имам бегъл спомен, че някакъв българин беше изобретил нещо такова, презентираше го в предаването на Милен Цветков ! Става въпрос за устройство, което се включва в ел. мрежата и накъсва тока ( на принципа  вкл/изкл ).
Виж целия пост
# 2
Имам бегъл спомен, че някакъв българин беше изобретил нещо такова, презентираше го в предаването на Милен Цветков ! Става въпрос за устройство, което се включва в ел. мрежата и накъсва тока ( на принципа  вкл/изкл ).

Ами разбира се, че българин  Mr. Green ние сме си умни, а когато става въпрос и да спестим, няма друг като нас

Сори за спама  Embarassed

А по темата, чувала съм за такъв уред, но не знам какво представлява.
Виж целия пост
# 3
Интересно колко би ли струвал и за колко време се възстановява инвестицията... Thinking

Ще потърся информация...
Виж целия пост
# 4
1.  Зная какво говоря.
2.  Теоретично е невъзможно да има такова устройство - "спестител на ток".
3.  Най-вероятно става дума за устройство, заблуждаващо електромера.  Сещате се, незаконно.  Кражба.
Виж целия пост
# 5
1.  Зная какво говоря.
2.  Теоретично е невъзможно да има такова устройство - "спестител на ток".
3.  Най-вероятно става дума за устройство, заблуждаващо електромера.  Сещате се, незаконно.  Кражба.

Е, дано пък да не е...  Mr. Green
Ще следя темата, че зимата ни идва нанагорно... Sick
Виж целия пост
# 6
И аз също съм чувала за такова устройство, но не мога да намеря човек, който да ми го продаде  Flutter
Доколкото знам има значение с какъв електромер си - дали от новите или от старите. На практика от енергото няма как да те хванат, че мамиш, освен ако сметките за ток не паднат драстично и не се наложи да влизат в дома ти, за да проверяват какво е включено.
tedka* ти откъде я извади тази информация? Познаваш ли човек който продава такива неща и какви са цените за подобен тип устройство? Ако искаш може и на лични да ми отговориш   bouquet
Виж целия пост
# 7
Допълнителна информация:

уред за икономия на ток - Intelligent Electricity Saver - редуцира сметките за електричество до 30%; не въздейства на електромера. ЗАКОННО!
Внос от водещ производител на енергоспестяващи продукти, с СЕ марка, добре познат в Западна Европа и САЩ.
Подобрява 'кос-фи' параметъра на мрежата, възпрепятства консумацията на реактивна мощност от уреди с ел. двигатели. 

може ли някой да ми даде повече info,че туй чудо ми изглежда доста интересно  Shocked
Ха ха , това за косинус фи ми хареса, но само след влошаване на косинус фи може да се измами електромера и да се отчете по-малко консумирана енергия. Подобряването му води до по-точно отчитане. Който се интересува да гледа тук :
http://www.pozitron.ru/
Виж целия пост
# 8
От Русе са някакви... самият уред не е българско производство; купих си 1 за проба пролетта, мисля че има ефект, 50 лв струва. Топля се на климатици; сметката ми наистина падна от 150 - 160 на 120 лв и нещо...
Виж целия пост
# 9
Казвайте  бързо къде го продават това чудо Crossing Arms
може на личниииииииии Hug
Виж целия пост
# 10
ОООООООООООО и аз искам инфо!!!!! Ако не публичен отговор, също на личниииииииииии! Praynig
Виж целия пост
# 11
И аз, и аз  Praynig
Виж целия пост
# 12
Грабвам го веднага. Дайте оферта!
Виж целия пост
# 13
И аз искам инфо на лични, моля  Praynig
Виж целия пост
# 14
От Русе са някакви... самият уред не е българско производство; купих си 1 за проба пролетта, мисля че има ефект, 50 лв струва. Топля се на климатици; сметката ми наистина падна от 150 - 160 на 120 лв и нещо...
Извинявай, може ли и на мен да ми пуснеш инфо на лични по въпроса. И аз искам да си го купя това чудо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия