доц. Тодоров - ИСУЛ - кога приема в каб. в ИСУЛ?

  • 19 888
  • 19
Знаете ли кога приема доц. Тодоров в ИСУЛ, имам направление.
Тук попаднах на негов номер в ч.каб. и мобилен, но мобилният му е изключен.
Детето ми има проблем с третата сливица и съм решила да пообиколя няколко д-ри, като започна от Тодоров  Laughing
Виж целия пост
# 1
Свързах се с него, но ми отговори, че не работи с касата, а да отида в частния му кабинет.... #Crazy
Това вярно ли е?
Не работят ли всички д-ри в ИСУЛ с касата? newsm78
Виж целия пост
# 2
Извинявай, че те питам но на кои телефон се свърза с него и даде ли ти час при които да отидеш в кабинета му?
Всеки ден ли преглежда?Аз също имам проблем със сливиците и ме насочиха към него .
Благодаря ти.
Виж целия пост
# 3
Извинявай, че те питам но на кои телефон се свърза с него и даде ли ти час при които да отидеш в кабинета му?
Всеки ден ли преглежда?Аз също имам проблем със сливиците и ме насочиха към него .
Благодаря ти.
Ще ги видя вкъщи, като се прибера, и пе ти пиша.
Няма да ходя в каб. му.
Имам направление, което искам да използвам днес-утре, защото детето е зле.
Иначе на частен прием ще отида при Едрев. Повече залагам на него.
При Тодоров не знам дали да ходя, ще видя какво ще кажат днес и какво ще каже Едрев.
Издразни ме много факта, че ми отказа да ме приеме с направление, при условие, че имам това право.
Поне до колкото знам в ИСУЛ УНГ-тата преглеждат с направление.
Не знам дали той е изключение или просто иска да му плащам.
Нямам против да плащам, така и ще направя, но не ми харесва това отношение-плащай, иначе не става! Вече ми дойде до гуша!
В събота отидохме по спешност в ИСУЛ и д-ра си ме накара да си му платя, нищо че имам право на такъв преглед.
Дори лекарствата не ги написа на някакво мъничко листче, а не на рецепта.
Да не говорим, че не ме попита нищо, прегледът протече 2 мин и вече ми назначи операция  #2gunfire
Абе, нервна съм нещо на та я тема.
Ще ти пиша после  Hug
Виж целия пост
# 4
Напълно те разбирам.и аз отидох на консулт с УНГ лекар, че детето много боледува и за две минути преглед ми казаха, че сливиците и тирте са огромни и са зарязане и ни назначиха дата за операция.не съм убедена обаче , че сме за операция и затова искам консулт с още УНГ лекари.
Моля те ако не те затруднява препоръчай някои добър лекар от ИСУЛ?
Благодаря ти  Hug
Виж целия пост
# 5
Напълно те разбирам.и аз отидох на консулт с УНГ лекар, че детето много боледува и за две минути преглед ми казаха, че сливиците и тирте са огромни и са зарязане и ни назначиха дата за операция.не съм убедена обаче , че сме за операция и затова искам консулт с още УНГ лекари.
Моля те ако не те затруднява препоръчай някои добър лекар от ИСУЛ?
Благодаря ти  Hug
Здравей!
Днес бяхме в ИСУЛ, в спешното, при д-р Кънчева. Бях прочела тук добри отзиви за нея.
Първите ми впечатления са много добри.
Направи му обстоен преглед, изсмука му сополите и гнойта с един абсорбатор.
Огледа сливицата и каза, че е възпалена.
Стичало се гной от  носа през сливицата и отивала към ушите.
Той затова така пищя тея 3 нощи  Cry
Утре сутрин сме пак там да му вземе секрет.
Отнесе се доста добре с нас, с детето също.
Хареса ми.
Обаче смятам, ако реша да остана при нея, да ходя в частния й кабинет.
В спешното е ужасно неприятно.
Първо чакаш с още 10 човека поне и освен това се разнасят носилки с пострадали и болни през теб. Sick Абе, спешно отделение...Представи си.

Иначе си бях запазила час при д-р Едрев от транспортна болница - казват, че бил много добър.
Но смятам да го отменя.
Не ми се иска да ходя при двама лекари засега.
Ако искаш да ходиш при него, мога да ти дам моя час.
Обаждах се и на Улевинов, но го няма до 20ти ноември.
За Тодоров писах вече.
Ами това са д-рите, които мислех да посетя, но засега оставам при Кънчева, залагам на нея надеждите си.
Каза, че ще се опита да свие сливицата, а не да прибягва до операция веднага.
Това е от мен.
Ако има друго, питай

Само един съвет: ако решиш да ходиш в ИСУЛ, недей да ходиш при Маджунов  #2gunfire
Виж целия пост
# 6
Извинявай, че те питам но на кои телефон се свърза с него и даде ли ти час при които да отидеш в кабинета му?
Всеки ден ли преглежда?Аз също имам проблем със сливиците и ме насочиха към него .
Благодаря ти.
9432426-това е тел. му в ИСУЛ.
В частния не попитах.
Виж целия пост
# 7
Kalii благодаря ти много за инфото.А кога приема тази лекарка и с направление ли работи?
Някакви координати можеш ли да ми дадеш  - на кои етаж е кабинетът й?
Иначе аз искам да посетя поне двама лекари още преди да взема окончателното решение за операция.
Знам че има капки, които помагат да се свие третата сливица.
Благодаря ти.
Виж целия пост
# 8
Kalii благодаря ти много за инфото.А кога приема тази лекарка и с направление ли работи?
Някакви координати можеш ли да ми дадеш  - на кои етаж е кабинетът й?
Иначе аз искам да посетя поне двама лекари още преди да взема окончателното решение за операция.
Знам че има капки, които помагат да се свие третата сливица.
Благодаря ти.
Тя е в кабинета за спешен прием, на първия етаж, в спешното.
Приема с направление, аз бях с направление, но там са май почти изцяло спешни случаи.
Чака се много обаче, да знаеш. Защото е спешен кабинет.

И тя каза, че ще се опита да я свие сливицата.
Ето координати:
служ.тел.9432529
четни-8-14 ч.
нечетни 14-20 ч.
GSM: 0887350391
Честният й кабинет е в Х. Димитър.
Виж целия пост
# 9
Много ти благодаря.Ще се пробваме при нея с направление.Ако не стане ще прибегнем до Тодоров.
Бързо оправяне ви пожелавам.  bouquet
Виж целия пост
# 10
Много ти благодаря.Ще се пробваме при нея с направление.Ако не стане ще прибегнем до Тодоров.
Бързо оправяне ви пожелавам.  bouquet
И на вас.
Пиши задължително какво е станало на лични  Hug
Виж целия пост
# 11
Здравей !
Чета внимателно всичко ,което пишете-ти и други майки,мен също ме интересува темата  ,защото доц.Цолов от ИСУЛ препоръча операция на 3-а сливица за дъщеря ми .А за доц.Цолов някой чувал ли е нещо ? Ще ви бъда много благодарна ,ак оми кажете  Simple Smile
Виж целия пост
# 12
 
Само един съвет: ако решиш да ходиш в ИСУЛ, недей да ходиш при Маджунов  #2gunfire
[/quote]
на нас Маджунов ни извади третата сливица, не трябваше да е той, но се получи някакво недоразумение и вместо Рангачев той ни оперира, не съм ходила на прегледи при него, но при нас беше едно малко момченце ромче и майка му беше доста добре накичена със злато и д-ра като я видял веднага и казал че трябва да извадят и трите сливици и да му брои 100лв. на края след операцията дори не благоволи да дойде при жената да и каже какво е станало и съвсем случайно разбрахме, че му извадили само едната сливица а парите си ги беше прибрал предварително голям комерсиалист
Виж целия пост
# 13
Майчета и ние имаме проблем с третата сливица. Kalli, моля те пиши и последващи впечатления от Кънчева, а ти ходила ли си някога при Тодоров, колко струват прегледите в частните УНГ кабинети?
Виж целия пост
# 14
Благодаря ти много за съвета - за д-р Маджуров,но кажете нещо за доц.Цолов ?Никой ли не бил при него ?!!??! Да търся ли нов лекар за операцията ? Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия