Виши

  • 935
  • 9
Здравейте!
Онзи ден си купих олиго 25 на Виши, зеления крем за смесена кожа. Обаче ми изсушава кожата  Thinking

Препоръчайте ми друг крем на Виши, който да е по-мазен, но пък да не е за мазна кожа  newsm78 #Crazy

Лятото на морето ползвах един крем пак на Виши с фактор 30 за лицето. Той е доста мазен, даже от него изтича нещо като олио, но пък ми попива супер! И понеже това не е точно крем за лице, а за излагане на слънце, дали има нещо подобно във вид на крем за ежедневна употреба за млада кожа (25 г.)

 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 1
Мазните кремове не са ли за суха кожа?  Thinking

За теб е подходящ Нутриложи на Виши - той е силно хидратантен и е за млада кожа. Много добре стои на лицето, не омазнява, а същевременно цял ден държи кожата влажна и подхранена  Peace

(има и Нутриложи 2, но той е за много суха кожа)
Виж целия пост
# 2
Мазните кремове не са ли за суха кожа?  Thinking


Да, права си... Днес съм отнесена цял ден.... Sick

Благодаря за предложението. Ще го пробвам, защото Виши ми хареса като козметика
Виж целия пост
# 3
Зеленият олиго 25 и на мен ми изсушава кожата, но розовият ми действа много добре  Peace Със смесена кожа съм.
Виж целия пост
# 4
Кожата ми е смесена към мазна. Olygo 25 подходящ ли е за зимата? Или да избера нещо като Thermal Mat  Embarassed
Виж целия пост
# 5
Thermal Mat  е хидратантен, а за студено време това не е много подходящо, дори за мазна кожа. Олиго 25 е подходящ според мен, аз го ползвам именно през зимата като нощен крем, кофтито е, че няма UV-филтър.
Виж целия пост
# 6
розовият Олиго за моята смесена кожа беше идеален! все едно е правен за нея, а не за суха кожа Simple Smile
Виж целия пост
# 7
И аз ти препоръчва Нутриложи, подхранващ, идеален за зимата.
Виж целия пост
# 8
Явно следващият ми крем ще е Nutrilogie  Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Нутриложи Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия