Проблеми със съня при едногодишно

  • 757
  • 5
Сигурна съм че има няколко такива теми, но търсачката не работи, така че се налага да питам пак.

На моя позната детето заспива много късно вечер, даже може да се каже в ранните часове на деня. Случвало се е да си играе в кошарата до 5 сутринта и чак тогава да заспи  Shocked.  Случвало се е също да спи час, да се събуди да речем в 11 и така да откара няколко часа игра в кошарата докато заспи отново. Спи сутрин до 10-10:30ч. Кажете какво се прави в такива ситуации и как да спи детето нормално вечер? През деня спи по веднъж, най-много 2часа.
Виж целия пост
# 1
Повдигам темата, наистина имам нужда от отговор.
Виж целия пост
# 2
здравейте!
Понякога се случва дете да не пожелае да заспи на време, това е проблем на растежа. Но ако това недоспиване- късно заспиване и рано ставане е постоянно, трябва да се допитате до педиатъра на детето. Децата растат и се развиват спокойни, когато спят: тогава се отделя хормона на растежа. Вечер не трябва да има силни емоции. Можете да му давате успокоително чайче на хип- с маточина или мента. Пожелавам това да е временен проблем.... Naughty
Виж целия пост
# 3
Поразтърсете се и във форума на деца с увреждания и хронично болни има изписани по теми симптоми на различни състояния. Може да откриете нещо.
Виж целия пост
# 4
Ще следя темата и аз имам такъв проблем Tired.Моят заспива в 20-20.30,но се събужда в 4-5 и после заспива отново след 2 часа и става към 9.Пробвах да не е от глад...смених млякото за след годинка,вечер го храня със супа и след час млякото,през ноща пак съм му давала мляко,но ефект няма ConfusedЗъбки ли са какво е...инъче не плаче Tired
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви!

Търсачката проработи и намерих доста теми по въпроса. Посъветвах и жената да си купи някое специално чайче на Хип като за начало, и дано се размине само с това  Peace.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия