Висока температура и кърмене?

  • 550
  • 6
Майчета помагайте - мога ли с температура 38,5 да кърмя бебока?Слагам си защитна маска да не се зарази евентуално, но да не му стане нещо от кърмата!
Виж целия пост
# 1
Mаската няма да предпази детето - нали преди да се разболееш си носила вируса и бебо е бил в непрекъснат контакт с тебe.Не е проблем да кърмиш и с висока температура,няма проблем за бебето,а и с антителата в кърмата ще го предпазиш.
Пожелам ти бързо възстановяване  bouquet
Виж целия пост
# 2
Антителата в кърмата ти сега са още повече!
Пий парацетамол за температурата.
Виж целия пост
# 3
Кърми си на воля, но повиши приема на течности. Антителата в кърмата ти предпазват бебето от вируса, а и да се зарази ще отшуми по - леко. Можеш да пиеш хомеопатични лекарства.
Виж целия пост
# 4
Аз бях така през уикенда, няма проблем. Кърми на воля, поемай повече течности и не се притеснявай за бебока. Сега даже е задължително да кърмиш. Аз не съм и слагала маска - оправих се с мед, прясно мляко и лимони без никакви хапчета за 2 дни. Хем аз бях много зле - не можех да стана от леглото. Бързо оздравяване!
Виж целия пост
# 5
Здравей!
Преди няколко седмици имах Т 39,5, която постепенно падаше.Взимах Осцилококцинум-хомеопатични дражета и Парацетамол.
И аз се бях притеснила дали мога да кърмя в това ми състояние и питах тук във форума.
Така, че вземи мерки за Т и продължавай да кърмиш Peace
Скорошно оздравяване!
Виж целия пост
# 6
Дори е  задължително ! smile3525Много бързо оздравяване ти пожелавам!  newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия