К-Пакс

  • 3 077
  • 63

 В момента гледам този страхотен за мен филм. Може би за N-ти път....Страшно въздействащ и невероятно добре направен.

Колкото пъти и да го гледам, ме кара да настръхна и да се замисля за много неща....


Та..вие гледали ли сте го?
Виж целия пост
# 1
не
Виж целия пост
# 2

Не съм го гледала , ама ще го дръпна  Laughing
Виж целия пост
# 3
Гледала съм го веднъж. Не ми хареса. Лично мнение.

П.П. 'Екзорсизмът на Емили Роуз" ме накара да се замисля наскоро. Целият филм беше едни църковни ужасии за демони и силите на злото ... "и по истински случай"  Thinking

http://www.horrormagazine.it/imgbank/NEWS/exorcism-of-emily-rose-poster-1.jpg
Виж целия пост
# 4
Не.
Виж целия пост
# 5
да, гледала съм го. Хареса ми, но честно да си кажа, не чак да се захласвам по него. В смисъл, че не бих го гледала втори път, не ме предизвиква чак толкова.
Виж целия пост
# 6
да, гледала съм го. Хареса ми, но честно да си кажа, не чак да се захласвам по него. В смисъл, че не бих го гледала втори път, не ме предизвиква чак толкова.

Значи мен ме карат да се замисля други неща, не тези, които бих накарали вас. Това е от тези филми, които колкото повече гледаш, толкова повече детайли откриваш, които не си видял до сега....Толкова повече имаш възможност да се замислиш и да си дадеш сметка за някои неща. Всеки предполагам си дава сметка за различни....

Виж целия пост
# 7
съгласна съм, даже съм убедена, че е така. Имам познати, за които филмът си е направо култов. Гледат го много пъти. Както и още един филм "Смяна на платната". Виж него го гледах 2 пъти. Просто към края на първия се усетих, че точно тези детайли, за които пишеш, са ми останали скрити.
Виж целия пост
# 8
Много любим филм
Виж целия пост
# 9

Много впечатляващ.

Много си поплаках  Blush
Виж целия пост
# 10

 В момента гледам този страхотен за мен филм. Може би за N-ти път....Страшно въздействащ и невероятно добре направен.

Колкото пъти и да го гледам, ме кара да настръхна и да се замисля за много неща....


Та..вие гледали ли сте го?
Разбирам какво чувстваш,защото и аз бях в много особено настроение,когато изгледах филма.Мисля,че голяма "вина" за това има и Кевин Спейси.Има нещо в този човек,което те кара да се разревеш почти на всеки негов филм.
Виж целия пост
# 11

П.П. 'Екзорсизмът на Емили Роуз" ме накара да се замисля наскоро. Целият филм беше едни църковни ужасии за демони и силите на злото ... "и по истински случай"  Thinking

Аз довечера ще го гледам, току що го изтеглих ...  Peace

К-Пакс не съм го гледала .. какъв жанр е .. ако е фантастика няма и да го гледам  Grinning
Виж целия пост
# 12
Това е от тези филми, които колкото повече гледаш, толкова повече детайли откриваш, които не си видял до сега....

Точно същото казваше един приятел за "Две димящи дула"  Crazy
Виж целия пост
# 13

П.П. 'Екзорсизмът на Емили Роуз" ме накара да се замисля наскоро. Целият филм беше едни църковни ужасии за демони и силите на злото ... "и по истински случай"  Thinking

Аз довечера ще го гледам, току що го изтеглих ...  Peace

К-Пакс не съм го гледала .. какъв жанр е .. ако е фантастика няма и да го гледам  Grinning

Трудно може да се определи с точност жанрът. Бих казала, че има елемент на фантастика, но в никакъв случай целият филм не е такъв. Едва ли с думи мога да опиша какво чувствам като гледам К-Пакс и как ми въздейства....Но знам едно-ако си чувствителна натура ще ти хареса и трябва да го гледаш  Wink


И да,

.Мисля,че голяма "вина" за това има и Кевин Спейси.
Виж целия пост
# 14
Филма според мен е много шантав. Не ми хареса края. Иначе много си падам по Кевин Спейси Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия