Снимки от срещата в Торонто

  • 3 470
  • 27
Ето и малко сним4ици за тези които оби4ат да гледат снимки и за тези които искат да ни видят Wink

СНИМКИТЕ
Виж целия пост
# 1
Супер са снимките! Мноооого ви завиждаме. Благородно, разбира се. Голяма веселба е паднала и всички сте много готини и усмихнати  Sunglasses
Виж целия пост
# 2
Цитат на: Millena
Супер са снимките! Мноооого ви завиждаме. Благородно, разбира се. Голяма веселба е паднала и всички сте много готини и усмихнати  Sunglasses


Не завиждай. Wink Следващия път ще дойдеш.
А иначе верно падна веселба. Голяма.

Краси, помниш ли момента с кренвиршите? tooth  
За другите - храня Велина с кренвирши, докато чакаме на опашка за виенското колело. Идва нашият ред, аз ги увих във фолио и набутах в джоба си- ръцете ми трябваха, за да закопчая предпазните колани и да държа детето, а чантата остана в количката...
Качихме се, седнахме, навеждам се да закопчая предпазния колан и като се пръснаха тия ми ти кренвирши из кабинката...малей чудо. Embarassed  tooth  
Добре, че нямаше чужди елементи, че щях да окапя от срам. Embarassed  tooth
Виж целия пост
# 3
Цитат на: diviana
Цитат на: Millena
Супер са снимките! Мноооого ви завиждаме. Благородно, разбира се. Голяма веселба е паднала и всички сте много готини и усмихнати  Sunglasses


Не завиждай. Wink Следващия път ще дойдеш.
А иначе верно падна веселба. Голяма.

Краси, помниш ли момента с кренвиршите? tooth  
За другите - храня Велина с кренвирши, докато чакаме на опашка за виенското колело. Идва нашият ред, аз ги увих във фолио и набутах в джоба си- ръцете ми трябваха, за да закопчая предпазните колани и да държа детето, а чантата остана в количката...
Качихме се в кабинката, седнахме, навеждам се да закопчая предпазния колан и като се пръснаха тия ми ти кренвирши из кабинката...малей чудо. Embarassed  tooth  
Добре, че нямаше чужди елементи, че щях да окапя от срам. Embarassed  tooth


 newsm62
Виж целия пост
# 4
Цитат на: Millena
Супер са снимките! Мноооого ви завиждаме. Благородно, разбира се. Голяма веселба е паднала и всички сте много готини и усмихнати  Sunglasses


Точно това исках да кажа и аз, но са ме изпреварили.  Stuck Out Tongue
Следващия път и ние искаме!
Виж целия пост
# 5
страхотни сте, мами:) и дечковците са супер сладури. като гледам е била голяма веселба и сте се забавлявали чудесно. браво! все така да се срещате Grinning
Виж целия пост
# 6
Цитат на: Krassy
Ето и малко сним4ици за тези които оби4ат да гледат снимки и за тези които искат да ни видят Wink

СНИМКИТЕ

Ами ти къде си бе Krassy?Ти май само снимаш?Другия път да те снима някой и теб аджеба да те видим! Grinning Ина4е снимките са супер и мал4овците страшно се забавляват! #Milti
Виж целия пост
# 7
Цитат на: HOLY
Цитат на: Krassy
Ето и малко сним4ици за тези които оби4ат да гледат снимки и за тези които искат да ни видят Wink

СНИМКИТЕ

Ами ти къде си бе Krassy?Ти май само снимаш?Другия път да те снима някой и теб аджеба да те видим! Grinning Ина4е снимките са супер и мал4овците страшно се забавляват! #Milti


 Shocked Ами ето я... Wink

Krassy
Krassy
Krassy
Krassy
Krassy
Krassy
Виж целия пост
# 8
Цитат на: diviana
Краси, помниш ли момента с кренвиршите?

Да, помня...голям смях падна с този кремвирш Laughing  Laughing  Laughing

Цитат на: HOLY
Цитат на: Krassy
Ето и малко сним4ици за тези които оби4ат да гледат снимки и за тези които искат да ни видят Wink

СНИМКИТЕ

Ами ти къде си бе Krassy?Ти май само снимаш?Другия път да те снима някой и теб аджеба да те видим! Grinning Ина4е снимките са супер и мал4овците страшно се забавляват! #Milti


HOLY, аз те разбирам напълно и аз доста време се търсих докато се открия между децата Grinning  Wink  Wink  Wink
Виж целия пост
# 9
Благодаря ви момичета! Grinning Пусто любопитство,трябваше да го начеша! Wink Големи сте сладурковци!Благородно ви завиждам за срещите и чакам с нетърпение и в  Монреал да си спретнем една среща на бг мамите! Praynig Mini,DiDka айдеееееееее #Milti
Виж целия пост
# 10
Готини снимки и най-вече малките сладури.Страхооооотно се забавляват newsm44  newsm44 а и мамите покрай тях newsm47

Надявам се, че и ние в Монреал скоро ще се съберем подобно на вас, макар, че ще е нужно време на моя Бобон да се забавлява така....и за сега само мама ще го прави newsm53
Виж целия пост
# 11
Мами и дечица, страхотни сте... радостта е изписана по лицата ви. Много се радвам, че сте си изкарали така добре.
Много целувки
Виж целия пост
# 12
Супер сте  #Milti И мамите и де4ковците  Grinning Благородно ви завиждам  Wink А като про4етох за кремвирШите съм се смяла с глас  Grinning  Grinning  Grinning
Виж целия пост
# 13
много сте хубави Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Благодаря, благодаря Grinning
Много са забавни такива срещи. Пък следващия път ако се съберем повече навалица сигурно още по-весвло ще стане.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия