Mnenie za d-r Tashkov ot Tina Kirkova

  • 1 633
  • 5
Soory 4e pi6a s tezi bykvi no ne se opraviam s Flextype.Kakvo e mnenieto  Vi za tozi doktor.
Виж целия пост
# 1
За кой по-точно питаш за баща или син
Виж целия пост
# 2
дъртия е толкова дърт,че колкото и пекан да е бил не бих го избрала ,а пък младия не зная-докато ходих на консултации само развеждаше разни бременни ,като някой ушлайфан търговец.Това е мое мнение.
Виж целия пост
# 3
 : ееееее доста си саркастична,чувала съм че са добри,д-р Ташков баща-е и заместник директор на болницата
Виж целия пост
# 4
Д-р Ташков-син взе дейно участие в моето раждане. Останах с много добри впечатления  Peace Чувала съм добри неща и за бащата, но пак е въпрос на лични впечатления и мнение.
Виж целия пост
# 5
Мисля,че са доста добри и двамата и по мое мнение няма да съжаляваш,когото и да избереш! Peace
дъртия е толкова дърт,че колкото и пекан да е бил не бих го избрала ,а пък младия не зная-докато ходих на консултации само развеждаше разни бременни ,като някой ушлайфан търговец.Това е мое мнение.
Не мисля ,че си права,д-р Ташков е всичко друго ,но не и "търговец"както ти го наричаш!"Саркастична" е меко казано   за тона,с който пишеш,надявам се да говориш от личен опит,защото иначе мнението ти не е истинско!Смятам,че нямаш право да се отнасяш толкова неуважително към когото и да било,без да подкрепяш мнението си с факти! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия