стафилококи --помощ

  • 1 034
  • 14
Момичета онзи ден заведох бебка да и вземат носов секрет,защото нослето и е запушено а няма секрети.Днес излязоха резултатите и съмненията ми се потвърдиха.Имаме си стафилококи  ауреус 14:6 в носоглътката. #Cussing out #Cussing out #2gunfire
При някой от вас има ли такъв проблем и как се справяте с него.Знам за капки,мазила и хомеопатия,та дори и антибиотик(на който изобщо не съм превърженичка)-какво ще ми препоръчате???Моля помагайте,че знам че това са гадно племе и тръдно се морят ,а имат много отрицателни последици.Педиатърката ни каза засега да не ги третираме с нищо  newsm78 newsm78
Дали да не пробвам с хомеопатия????
Виж целия пост
# 1
Да, имали сме - уморихме ги с антибиотика, който дава най-добър резултат при посявката.
Много е разпространен и казват,че е трудно излечим, но ние успяхме - явно уцелихме антибиотика.
Виж целия пост
# 2
И ние ги уморихме с антибиотика, който показа антибиограмата. При нас беше Бактробан в носа. Дано успеете да ги преборите бързо.
Виж целия пост
# 3
Ние ходихме на хомеопат и ни изписаха стафилококцинум, каза ни че с антибиотик няма да изчезнат (може би само временно).
Виж целия пост
# 4
имах мн.дълго време стафилококи, и ги лекувах с няколко антибиотика, докато ги утрепах на края, чак не ми се вярваше че е истина!, но приключихме с това
дано става и без антибиотик, много са упорити обаче
Виж целия пост
# 5
Не знам да сме имали точно тези  newsm78, но на Александра са й правени посявки и й е предписван антибиотик, който е най-подходящ за нея и съответните гадове.
С хомеопатия не сме пробвали ... из форума има и хомеопати, питай тях ...
Виж целия пост
# 6
на нас също ни откриха стафилококи и ще ги лекуваме с някакви лекарства от АНАСТА Shocked
Виж целия пост
# 7
на нас също ни откриха стафилококи и ще ги лекуваме с някакви лекарства от АНАСТА Shocked
а това  АНАСТА  какво е ??-извини ме за невежеството Thinking
Виж целия пост
# 8
лаборатория до БАН - там правят лекарства точно за стафилококи Praynig
нашата лекарка ни даде изследванията и ни каза да отидем там с тях. Те ще ни направят лекарства и ще обяснят как да си проведем курса на лечение newsm78
Виж целия пост
# 9
И ние имахме стафилококи и ги излекувахме с Бактробан в носа. Peace
Виж целия пост
# 10
Те не се лекуват. Има ги навсякъде и почти всички сме носители. Аз вече взех да е примирявам с тях. Въпрос на имунитет е дали ще атакуват организма или не.
Виж целия пост
# 11
Те не се лекуват. Има ги навсякъде и почти всички сме носители. Аз вече взех да е примирявам с тях. Въпрос на имунитет е дали ще атакуват организма или не.
да ,така е . Peace
Виж целия пост
# 12
И аз чух, че не се лекуват, но ето, че някои майки по-горе казват, че са ги изтрепали?
Виж целия пост
# 13
И ние ги изтрепахме, но се заселиха отново в носа на Ники.
Сега май пак ги трепахме, с Бактробан, но не съм убедена. Ще наблегна на имунитета на младежа, плодове, зеленчуци, спорт, витамини, пък дано се справи с гадинките и да не им позволи да го атакуват.

А в "Анаста", лабораторията, изготвят ваксина срещу тях, но тя е за хора, които не могат сами да справят с коките.

Изчела съм света за тях, вече май не ми пука много, стига детето ми да не се разболява Praynig
Виж целия пост
# 14
Дъщеря ми си излезе с тях от родилния дом, чаках да си ги израстем, но имаше мн.упорита хрема и хъркане цяла година. Първо с Бактробан и след това с Фусидин, за около 3 седмици изчезнаха симптомите. Сега засега, да чукна  smile3538 е добре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия