Халки за слинг

  • 1 501
  • 16
Знам, че темата не е за тук, но това е слингаджийския форум  Wink

Загубих си слинга и от 2 седмици не мога да си намеря халки за нов. На "Пиротка" в "От игла до конец" не са ги снабдявали отдавна  Cry, обиколих железариите, кинкалериите, галантериите, магазините за псевдо бижута /пласмасови - след като счупих в различни магазини 4 вида гривни от неогъваща се пласмаса, се отказах  Mr. Green/, магазините за пердета и корнизи и изобщо подлудях!!!  #Crazy

От къде мога да си купя 2 халки-неръждавейки /и една дървена счупих, та държа на металните халки!  Crossing Arms/ с вътрешен диаметър 7-9 см. Приемам оферти освен за София, също и за Варна и Пловдив - добри другарчета ще ми ги изпратят.

Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
една позната си е купила халки за слинга от кинкалерия на Витошка, намирала се до Up Stairs. (дано си спомням с точност  Praynig)
Успех!
Виж целия пост
# 2
една позната си е купила халки за слинга от кинкалерия на Витошка, намирала се до Up Stairs. (дано си спомням с точност  Praynig)
Успех!
По-скоро с/у Up Stairs. Влиза се в един двор, входът се намира на около 5 метра вляво, качваш се по едни гадни вити стълби. Но пък за сметка на това кинкалерията е доста голяма и там намерих халки. Имаше няколко вида халки.
Виж целия пост
# 3
благодаря ви, момичета!
ще погледна и там Simple Smile

приемам и още идеи Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Рачето правилно те е упътила, аз също там ще ходя да купя!
Виж целия пост
# 5
На Витошка, от една кинкалерия до Уго. Има табелка, мисля. Качваш се по стълби на втория етаж. До преди 10-ина дена имаха железни от 6.5см. И като питаш за халки почват да се смеят  Laughing Явно доста мами от там си ги купуват.
Виж целия пост
# 6
На Витошка, от една кинкалерия до Уго. Има табелка, мисля. Качваш се по стълби на втория етаж. До преди 10-ина дена имаха железни от 6.5см. И като питаш за халки почват да се смеят  Laughing Явно доста мами от там си ги купуват.
6.5 не са ли малки?
А, Рачееее, абе удобно ли е с плоските халки? Нищо не казваш...
Виж целия пост
# 7
Имам две много здраеи гривни от комунизма-мога да ги пратя!
Виж целия пост
# 8
Имам резервни халки  Laughing купих си ги навремето като имаше още в "От игла до конец". Подарявам ги на желаещи  Hug А слинга си се чудя още какво да го правя  newsm78 бебата ми така и не се научи да седи в него  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
На улицата на Централна поща, мисля че "Дякон В. Левски" се казваше, има шивашки цех и кинкалерия. Имат халки със сигурност.
Виж целия пост
# 10
А слинга си се чудя още какво да го правя  newsm78 бебата ми така и не се научи да седи в него  Rolling Eyes

На мен ми стана малко неудобен,та мисля да го преправя на другия  вид-Дидимос...
Виж целия пост
# 11
   Да и аз скоро си купувах от магазина до Угото и на мен ми се усмихнаха съзаклятнически като попитах за халки. А като взех четири, за два слинга още повече...
   Ползвам реално обаче само единия слниг, така и не успях да измисля как да ги сложа и двата. Аз с единия едвам се справям. Гледах снимки и пак не ми стана ясно как става с близнаци..
Виж целия пост
# 12
A може ли отнякъде да се купи цял слинг?  Embarassed
Виж целия пост
# 13
   Еми незнам,
аз си взех халки, плат хасе и дадох на един шивач. Бях му разпечатила от тук упътване. http://www.zadecata.com/sb/index.php?page=0_3_7_2
   То реално e съвсем просто да се ушие.
Виж целия пост
# 14
цял слинг, фабрично ушит - почти невъзможно, просто няма в БГ
ако някой ти ушие и продаде - да Simple Smile
цената реално на слинга е мн. ниска - мах. 15 лв. - халките са по левче, хасето по 4-5 лв. метъра, шевът - също е 3-5 лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия