Някой ходил ли е в МВР болница?

  • 1 228
  • 3
Имам право на безплатно лечение там, но до сега не съм го ползвала. Тъй като от около 2 седмици имам на приливи и отливи болки от дясно в коремната област, вече почвам да се чудя, да не е някой апандесит и да ми се случи нещо ей така, както си седя в къщи с детето.
Този месец ходих при джипито си, да искам направление за друга болежка /старост-нерадост/ Tired и ако пак имам нахалството да поискам направление за хирург ще ме отложи за другия месец 99%.
Чудя се, дали в МВР болницата има хирургичен кабинет, за да не се разхождам напразно до там с детето, което ми е все на единия крачол залепеноSimple Smile.
Виж целия пост
# 1
Ню, при всички положения има хирургичен кабинет - то си е огромна болница.
Братовчед ми лежа в гастроентерологията там, та знам - има всевъзможни отделения, доколкото знам,
повечето лекари са кадърни.


Виж целия пост
# 2
мъжът ми лежа там и доколкото знам има всякакви кабинети и са добри специалисти.Успех и дано не е нещо сериозно Praynig
Виж целия пост
# 3
Ню, при всички положения има хирургичен кабинет - то си е огромна болница.
Брей, аз си мислех, че е малка болничка, защото съм я виждала все минавайки покрай нея, главния й вход и ми се вижда малка. ooooh!
Направо като поликлиника си я представях... и си викам: Ако се разкарвам до там и ме върнат, ще се гръмна!
Благодаря за отговора..., сега ще ида със всичките си болежки там Crazy.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия