Сърби ли ви корема?

  • 8 306
  • 30
Здравейте момичета искам да ви питам нещо. Бременна съм в 4 месец и от няколко седмици започна много да ме сърби кожата на корема както и гърдите?Непрекъснато се чеша.Също така по корема ми се появиха множество малки червени пъпчици а и едни като малки кръвоносни съдчета. Това стрии ли са ?Мажа се с бебешкото олио на Джонсън, но няма много голям ефект. Дайте съвет. Предварително мерси!
Виж целия пост
# 1
не са стрии - те са бели (като белези са). Тези червеничките се получават от продължително почесване. Споко ще ти мине Peace
Виж целия пост
# 2
и мен ме сърбеше,кожата се разтяга,нормално е
Виж целия пост
# 3
Нормално е да те сърби. Предишния път се чешех несъзнателно като крастава. Мажи се с мазни кремове и лосиони и всичко ще е ОК
Виж целия пост
# 4
И при мен се появиха сърбежи от 2 седмици, явно коремът се разтягя и затова. Аз се мажа с разни кремове против стрии. Дано не ми се появат, че аз имам от пубертета такива.
Виж целия пост
# 5
Вземи си някакъв крем или мляко, който да хидратира кожата. Олиото не хидратира! Аз, лично, редувах крема на Дева против стрии и масажното олио на Икаров.
Виж целия пост
# 6
Сърбеше ме корема в края на бремеността. Мажи се с кремове против стрии и  за успокояване и хидратиране на кожата  Grinning
Виж целия пост
# 7
 Мен гърдите ме сърбяха много. Сигурно е от разпъването на кожата   newsm78
Виж целия пост
# 8
Споко това е от олиото и аз като го ползвах се обринах така,немога да си представя да се намаже бебе с това олио трябва да го спрат от производство #2gunfire
Виж целия пост
# 9
Това мила е от разтягането на кожата,не се притеснявай и продължавай да се мажеш с крем против стрии. Peace
Виж целия пост
# 10
Сърби от разтягането на кожата..няма нищо,мажи се с олио
Виж целия пост
# 11
Здравейте момичета искам да ви питам нещо. Бременна съм в 4 месец и от няколко седмици започна много да ме сърби кожата на корема както и гърдите?Непрекъснато се чеша.Също така по корема ми се появиха множество малки червени пъпчици а и едни като малки кръвоносни съдчета. Това стрии ли са ?Мажа се с бебешкото олио на Джонсън, но няма много голям ефект. Дайте съвет. Предварително мерси!
и аз така се обринах от това олио че го изхвърлих с голям хеф!!!
Споко това е от олиото и аз като го ползвах се обринах така,немога да си представя да се намаже бебе с това олио трябва да го спрат от производство #2gunfire
Напълно подкрепям!!!
А ако не искаш да си опропастиш кожата вземи си крем против стрии. Аз лично ползвах на Чико и нямам никакви поражения. За повече инфо можеш да разгледаш тази тема или някоя друга тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=131050.0
Успех и леко бременеене!  bouquet
Виж целия пост
# 12
Разтяга ти се кожичката не се тревойи, пък за стрий съм чувала, че ако кожата ти е податлива ще ти излязат ако ли пък е разтеглива нема страно просто кремчетата са за успокоение и за всеки случаи!!! Успех
Виж целия пост
# 13
Това е нормално за бременността и се дължи на разпъването на кожата. Аз ползвам крема на Чико за корема и гърдите. Понякога ползвам това олио на Johnson, на което пише че овлажнява кожата до 10 пъти повече от обичайното. Ама знам ли?!
Виж целия пост
# 14
Зверски ме сърбеше,мажех се сутрин и вечер с крем против стрий накрая как ми беше омръзнало Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия