Проблем

  • 845
  • 11
С жена ми сме заедно от 8 години. В началото се предпазвахме но вече поне от 6 години не използваме никакви "предпазители". Не че имахме за цел да имаме дете  - просто ни ги използвахме. От 2 год вече целенасочено се опитваме да имаме дете ама нестава  Sad. Дайте идея трябва ли да се притесняваме много и да тръгнем по лекари или .....
Виж целия пост
# 1
Притеснявайте се и то много.
Редът е следният:
1. Спермограма в клиника по стерилитет
2. Репродуктивни хормони на жената
3. Тест за проходимост на тръбите - хидротубация или цветна снимка
4. Фоликуметрия.
Виж целия пост
# 2
ПО ПРИНЦИП СЪМ ЧЕЛА ,ЧЕ СЛЕД 6-12 МЕСЕЦА НА НЕПАЗЕНЕ,НЕ НАСТЪПИ БРЕМЕННОСТ,ТРЯБВА ДА СЕ ОБЪРНЕТЕ КЪМ СПЕЦИАЛИСТ ПО СТЕРИЛИТЕТ.ПОЧНЕТЕ С ЕЛЕМЕНТАРНИТЕ ИСЛЕДВАНИЯ,МОЖЕ ДА ГИ ВИДИШ В САЙТА НА ЗАЧАТИЕ.ПОЖЕЛАВАМ ВИ УСПЕХ.
Виж целия пост
# 3


  Lali  ти е казала всичко. Почвайте с изследванията. Но се ориентирайте към специализирана клиника. Ако не знаете такава- питай тук. Успех.
Виж целия пост
# 4
Ами незнам никакви клиники и общо взето сме тотално незапознати - трудно се признава такъв проблем. Дайте идея за добра клиника, или въобще към кого да се обърнем. Предварително благодаря.
Виж целия пост
# 5
От каде сте?
Виж целия пост
# 6
София
Виж целия пост
# 7
Аз съм си комуникирала с доктор Стаменов от клиника Малинов.Изглежда ми свестен човек,а и има такива отзиви във форума за него.Аз съм от Варна и от тук не мога да ви помогна.
Виж целия пост
# 8
За Щерев има смесени чувства.Порови повече из форума и събери лични впечетления.Но от мен запомни ,че човек е като лека кола.Само един,най много двама майстори да го пипат.Повече ,могат само да те объркат.Поне аз съм на това мнение.Но ако не си доволен от някой ,бягай и тарси друг.Лекарят,трябва да ти е като приятел и да ти приема проблема ,като личен.Ако ти се вижда съмнителен и  иска пари пистоянно,знай ,че нещо не е наред.Вижда в теб една бездънна каса,която когато си поиска може да раздрънка и от нея да падат пари.
Виж целия пост
# 9


 
- трудно се признава такъв проблем. .


    Знам, че е трудно. Аз дори пред себе си едва признавам.
    Аз посещавам клиниката на Владимиров. Много съм доволна от него - и като специалист и като човек. За разчитане на спермограма са едни от най-добрите.  Това са координатите:
 

    Център по репродуктивна медицина и оплождане ин витро "София"
    гр. София, бул. “Цар Борис ІІІ” № 54;
   тел.: 02/ 954-91-02; 02/ 952-66-23/ вътр.33
   02/ 952-65-23/вътр.33
   www.ivf.bg


     Доста момичета посещават и Стаменов. Преценете и успех.

     
Виж целия пост
# 10
Аз съм за д-р Владимиров.
И не се притеснявайте с признаването на проблема. В тези клиники всички са с проблеми.
Виж целия пост
# 11
Признаването на проблема е първата стъпка към преодоляването. Изберете клиника и действайте по посочения от момичетата план. Мноооооого сте чакали, време е да действате.
Скоро да се похвалите  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия