Качествени обувки !

  • 24 227
  • 34
Моля помаайте, че вече се отчаях!
Искам да си купя здрави, добре изглеждащи обувки на разумна цена!
Обиколих цяла София за ботушки, навсякъде са с надути цени за калпава стока!
С обувки късмет особен никога не съм имала. Последно ми харесха Xti, ако някой се сеща, но в момента там са старите модели  с "подновени" цени!
Предпоръчайте някой магазин, който ви е направил добро впечатление!
Виж целия пост
# 1
И аз съм фенка на Xti  Peace Страното е,че вчера бах там и ми казаха,че колекцията обувки им е 2006:)И няма да имат други модели:)Аз лично си харесах цели 3 модела;)Но ще изчакам да заредят повечето магазини със зимна колекция,за да имам по голям избор.Искам да видя и новит епопълнения на Genox  Naughty
Виж целия пост
# 2
Аз съм доволна от обувките от HOT SPOT Hug
Виж целия пост
# 3
Днес обиколих половин София в търсене на ...ботуши - нормални, да ми стават и да не струват колкото 3 месечни заплати. Обичам обувките в Пепе Джинс, но ботушите, които си харесах там, струваха 375 лв , което, както и да го погледнеш, е просто безумно.

Геокс са съвсем традиционни - нищо кой знае какво като модел и цени от 239 до 279 лв. за ботуш.

Накрая, преди да припадна от ужас, изтощение и снощно-изпитата мента и предлаганите обувки по масовите магазини, влезнах в "Карло Фабиани" примерно - на "Графа" и "Солунска", точно до екс-кино "Култура" и си избрах интересен ботуш, хем спортен, хем с добра линия, естествена кожа, уж италиански (щото това просто не го вярвам Twisted Evil) за 150 лв. Имаше и доста симпатични обувки, някои намалени на 69 от 89 лв. Мисля, че има приличен там.  Peace

Другото, което просто ме вбсява е, че от сайта на Виктория Сикрет'с можеш да се сдобиеш с най-прекрасни ботуши за 98 долара, примерно. Но положението е такова, каквото е.  Twisted Evil
Виж целия пост
# 4
Успокоих се, че не съм само аз възмутената от цените на ботушите! Вчера и аз обикалях като луда за ботуши и съм потресена меко казано, не само от цените а и от това че ми сложили на миналогодишен ботуш НОВА КОЛЕКЦИЯ. Другото което съвсем ме обърка в един магазин има ботуш естествена кожа с имитация на голямо копче за 70лв а до него абсолютно същия само че без копчето за 180лв Shocked Нещо не разбирам!? Ако някой знае защо е така моля да ми обясни! И продавачката се кълне че и двата са естествена, просто единия модел се търсел повече. Те ли не са нормални или ние, че рано или късно  ще дадем по 200лв за ботуш?
Виж целия пост
# 5
Пффууу е..ти и цените !!Аз пък лятото си купих страхотни ботушки точно на Геокс само за 99лв. и хич не ме вълнува че били от предния сезон .Че къде пише важното че си ги харесвам и са ми страшно удобни .Цената им също повече от добра !
Виж целия пост
# 6
Препоръчвам ти магазин Антонела, на Патриарха от дясно , точно преди Кентъки.
Виж целия пост
# 7
Пффууу е..ти и цените !!Аз пък лятото си купих страхотни ботушки точно на Геокс само за 99лв. и хич не ме вълнува че били от предния сезон .Че къде пише важното че си ги харесвам и са ми страшно удобни .Цената им също повече от добра !
И аз така,взех си на Геокс тази година почти пролетта от 300лв намалени за 100лв.
В момента пак са ги сложили в магазина ,но за 180.
И не ме интересува от коя колекция са-ест.кожа с пух.
Виж целия пост
# 8
Мерси много за отговорите! Утре пак ще търся дано ми провърви!
Ще мина и през магазините, които препоръчахте Hug
Обаче най се дразня на себе си като сега се сещам да си купувам ботуши, а не април, когато са намалени на половина! ooooh!
Виж целия пост
# 9
Препоръчвам ти магазин Антонела, на Патриарха от дясно , точно преди Кентъки.

Я, пак, че нещо не разбрах.... Къде на "Патриарха" има "Кентъки"?
Виж целия пост
# 10
Сигурно е имала предвид Графа
Виж целия пост
# 11
Сигурно е имала предвид Графа
Или Дънкин донътс?  newsm78 На Патриарха преди ДД Thinking
Виж целия пост
# 12
Сигурно е имала предвид Графа
Или Дънкин донътс? Outta Joint На Патриарха преди ДД Thinking
Да,по-вероятно да е така!
Виж целия пост
# 13
Онзи ден си харесах високи ботуши до коляното,ест.кожа,обаче цената беше 93...хем се зарадвах,че е под 100 лева,хем ми стана съмнително.Иначе ми стояха страхотно!Били на някаква българска фирма Арайс.Та исках да попитам някой носил ли е техни обувки или ботуши и има ли мнение за качеството им?Въпроса ми е провокиран от това,че моделите, които съм мяркала по магазините започват от 120-130 лева нагоре.
Виж целия пост
# 14
Та исках да попитам някой носил ли е техни обувки или ботуши и има ли мнение за качеството им?Въпроса ми е провокиран от това,че моделите, които съм мяркала по магазините започват от 120-130 лева нагоре.
Аз преди две години, докато си бях в Пловдив, носех предимно техни боти и обувки. Имам едни боти, които още са живи - те са отпреди 4 години, само капачките на токовете съм им сменяла. Купих ги за 95 лв. тогава. Цените на ботушите са им до 120лв., та напълно нормална цена за тази фирма.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия