Историята на една жена от Чехия - Още една възможност как да забременеем

  • 1 163
  • 12
Още една възможност как да забременеем

Да забременея опитвах почти две години...и бях отчаяна.

Проследявах всевъзможни репортажи, дискусии, съвети от лекари, и от бременни как успешно да забременея , но все на ставаше...
Винаги след секс подлагах таза и вдигах краката високо, правела съм стойки с извит груб като котка само и само да улесня пътя на плувците.
Може да се кажа, че съм опитала всичко възможно за тези две години, но накрая просто стана ... Бях бременна.

Странното беше, че се случи точно в месеца в който бях научила и използвала нов метод да помогна на сперматозоидите.

След акта подложих таза ( тук започвам малко да се изчервявам ) и с пръсти до помогнах на сперматозоидите да достигнат маточната шийка ( тя се усеща на край на влагалището като малка издутина ).
Сама си го обяснявам така, отвора на шийката може да е  леко изместен или запушен от влагалищната стена.
Така, че просто с пръсти леко избутвам влагалищната стена от шийката и така да се каже я намазвам с семената течност.

Може на някой да му стори странно и неестествено, но си струва да опитате.
На шега казано за да забременея бих изяла и жив охлюв стига само да помагаше.
Не е задължително да го направите сама, може да помогне и партньора ви.

Някой ще си зададе въпроса, защо въобще пиша това?
Може да изглежда странно, но и моята приятелка след като споделих метода забременя, което ме наведе на мисълта да споделя с вас как двойка която чака бебенце три години най-сетне има здраво, сладко момиченце.

На Нова Година за първи път пробвах, а сега сме април и съм в третия месец.
Наистина си мисля, че не лесно да се споделят факти от интимния ни живот, не ми беше лесно даже да го призная и на най-близките си приятелки, но много се надявам да има защо ( с надеждата че ще помогна) да го кажа на вас..Надеждата крепи човека.
Стискам ви палци.

Вероника- Чешка република 10.04 2003( майка на Кристофър на 21м., на Андреа 19м. и чакаща третото си пръстово бебече)



Статията ми я предложи за превод вчера Босилек, с надеждата да кажем нещо ново на момичетата.
Мисля, че много от нас обаче са наясно с тези номерца. Embarassed
И все пак поне е интерсно четиво.

Тук може да я видите в чешкия сайт- http://www.rodina.cz/clanek3050.htm
 
Сърдечни прегръдки от мен  Hug Hug

Виж целия пост
# 1
Много смешно ми стана, не знам защо  Blush. Все пак явно жената има някаква анатомична особеност и си е помогнала. Аз не вярвам много на това висене с главата надолу, защото когато съм забременявала, не съм правила нищо такова, даже напротив - ставах и ходих до WC.

Ама от такъв опит глава не боли, тъй че който иска да действа! Ама и да отчете после резултата  Wink
Виж целия пост
# 2
Ха-ха Laughing  Светли  то и на мене ми се стори, че чехите са малко назад с материала... ама те нямат готини форуми и им остава само така да споделят опита си.... няма седмичните теми или общо следене на БТ...абе чешка им работа  Laughing Laughing
Както и да е..   Rolling Eyes
Нали има бебета и от спукани презервативи....така, че не идеята е, че има поне 100 начина да се забременее ама нито един не на толкоз гарантиращ та да си кажа човек - "ДАААААА ТОВА Е"
Виж целия пост
# 3
Ивалексче, и аз ти благодаря за интересната информация  Heart Eyes Hug! Може да пробвам, ама незнам - мен малко ми е кофти да се пипам след това, дето се вика инфекции, такива работи newsm78 Rolling Eyes. Уф, аз съм маниачка на тази тема, защото съм много чувствителна към гъби и инфекции и дори като си проверявам цервикалната слуз си мия ръцете преди това по 20 минути Crazy. Ама може да пробвам - ама пък представяш ли си програмата - кексене, след това аз трябва да стана да си измия ръцете, след това пак лягам и тогава я правя процедурата  hahaha... Ми то нали пък не трябвало да се става веднага след кексене Crazy newsm78. Освен някакъв вариант с мокри кърпички да си измисля  Crazy. Абе ще го умувам Crazy newsm78.
Виж целия пост
# 4
Ейййй, кръстя се в тоз момент и си викам, какво ли още ще прочета из тез форуми Mr. Green
Виж целия пост
# 5
zvetun4o , мисля, че и Ивалекс не приема сериозно тази информация, както и всички ние - виждаш, че се "бъзикаме" общо взето  Wink. Но важното е, че Ивалекс си е направила труда да го преведе това заради нас и дали ще се смеем, чудим или маем - наша си работа  Wink. Аз например първо се разхилих също, после се замислих за инфекциите /аз все за това си мисля/, пък накрая стигнах до това колко приятно би било тази процедура да я изпълни половинката, а Embarassed Rolling Eyes. Дали да не взема да му пробутам тази история довечера? Mr. Green
Виж целия пост
# 6
тази Вероника вижте - има едно дете на 21 м. и още едно на 19 м. - е за това искам аз съвет!  Grinning
Виж целия пост
# 7
Мия, ще ме скъсаш от смях....  Joy  hahaha  Mr. Green

тити, и аз същото се почудих...  newsm78

Ивалексче, мерси за превода! Много мило от твоя страна!   :bouquet
:
Виж целия пост
# 8
Eй, момичета сега да не почнете да ме разпъвате на кръст, защо така, защо иначе..просто я преведох и да си кажа често някъде и тука съм го чела това с мазането... Та на нищо не ма учудва вече.
Щом сте се разсмяли поне малко това е добре, има и по луди от нас. Crazy
Колкото до чехите това си направо сериозна статия в сайта ,,родина.ком,,  та и 100 коментара имаше отдолу.Ха-ха боре че не ги преведох и тях иначе щеше да има падащи под масата Joy hahaha hahaha Joy
Човек настина може да се натъкне на в нета...

Хей, Миа, я не мъчи човека, те мъжете като пуснат .......  и са малко са сънливички  Wink ..

Виж целия пост
# 9
Когато го прочетох...мисълта ми беше същата като на Цветкото Mr. Green Не за друго а защото има много момичета, които вземат всичко това за чиста монета без да се замислят за последствията Confused Иначе наистина е смешно...но моля ви не го правете Crazy
Виж целия пост
# 10
тази Вероника вижте - има едно дете на 21 м. и още едно на 19 м. - е за това искам аз съвет!  Grinning

И аз това се чудех  newsm78
Ивалексче, питай как става номера, че е интересно  Simple Smile
Предполагам, че са на 21 м. и 9 м.  Wink
Виж целия пост
# 11
тази Вероника вижте - има едно дете на 21 м. и още едно на 19 м. - е за това искам аз съвет!  Grinning

И аз това се чудех  newsm78
Ивалексче, питай как става номера, че е интересно  Simple Smile
Предполагам, че са на 21 м. и 9 м.  Wink
И така не става,нали почти 2 години се е опитвала да забременее newsm78
Виж целия пост
# 12
тази Вероника вижте - има едно дете на 21 м. и още едно на 19 м. - е за това искам аз съвет!  Grinning

И аз това се чудех  newsm78
Ивалексче, питай как става номера, че е интересно  Simple Smile
Предполагам, че са на 21 м. и 9 м.  Wink
И така не става,нали почти 2 години се е опитвала да забременее newsm78
2 години с първото, а второто от раз newsm78
Ние 5 години се мъчихме над второто. Една приятелка и тя като мен около 5 години с второто, а третото, хем е била на противозачатъчни от раз е станало  Crazy Божа работа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия