Да рискувам ли с втори брак

  • 2 568
  • 39
При пъри провал, дали да рискувам с втори брак или да продължавам с щастливо съвместно съжителствол. Дали вторият брак няма да развали магията на щастливото съжителство.
Виж целия пост
# 1
Един подпис, нищо не прави  Naughty По добре си живеейте щастливо и хи4 не се жени  Hug
Виж целия пост
# 2
Едва ли тук някой може да ти даде адекватен съвет конкретно за теб Thinking
Виж целия пост
# 3
Както не веднъж съм казвала, по отношение на брака имам една железна максима - "По-добре няколко пъти, отколкото нито веднъж". Mr. Green
Виж целия пост
# 4
На този въпрос отговора единствено ти си го знаеш. Wink
Виж целия пост
# 5
А защо е нужно непременно да е с подпис  newsm78
Какво му на съвместното съжителство?
Виж целия пост
# 6
А защо е нужно непременно да е с подпис  newsm78
Какво му на съвместното съжителство?
И аз това питам  newsm78
Виж целия пост
# 7
Мисля, че трябва да рискуваш.Моята колежка рискува и сега е много щастлива с втория си съпруг.С първия са живяли 7,8 години.
Виж целия пост
# 8
Едва ли подписа прави връзката. Тогава защо ти е нужен брак? Достатъчно е, че сте заедно.
Виж целия пост
# 9
На този въпрос отговора единствено ти си го знаеш. Wink

Абсолютно  Peace
Виж целия пост
# 10
Какво значи да рискувам ли с втори брак?
Ти така ли гледаш на брака като на риск?И какво значи един подпис върху лист хартия?
Недей така момиче,единственото нещо,което може да ти покаже какво да правиш е сърцето ти.
А другото дали и е било правилно или не само времето може да покаже.
Желая ти успех.
Виж целия пост
# 11
Един подпис, нищо не прави  Naughty По добре си живеейте щастливо и хи4 не се жени  Hug

 Peace
Виж целия пост
# 12
При пъри провал, дали да рискувам с втори брак или да продължавам с щастливо съвместно съжителствол. Дали вторият брак няма да развали магията на щастливото съжителство.
Да!
Виж целия пост
# 13
Исках да кажа ДА - рискувай!
Виж целия пост
# 14
И аз да попитам какво значи да рискуваш с брака?
Май всички рискуваме, коя с първи, коя с втори, с трети брак... няма гаранция за никой  Mr. Green

Максимата на Клер много ми хареса  Wink Laughing напълно съм съгласна  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия