Как да опазим абоката

  • 2 066
  • 4
Помагайте-дъщеря ми е на 1г и 9м. Слагат й инжекции, но тъй като изтръгна абоката й ги бият в крака. Адски е травмиращо и за двете ни. Ако някой е претърпял такова нещо да каже как са опазили абоката. Опитах с чорапче-не дава да й го сложа, въпреки, че няма абокат в момента.
Виж целия пост
# 1
Много зависи от мястото, на което е включен абоката. Ако е на лакетната става е хубаво да се сложи шина и да се облече блуза с  широк дълъг ръкав, който да покрива всичко, ако е включен на китката може с чорап или да се бинтова, но всичко зависи от майката, тя е тази, която трябва да го пази, защото иначе ти сама си изпитала какво се получава. Поставянето на мускулни инжекции е особенно болезнено за децата.
Виж целия пост
# 2
Подкрепям рогесте и допълвам.
Сложете й абокат на китката и отдолу шина. Да не може да я мести и стриктно я наблюдавай и следи.
Супер гадно е мускулно инжектиране  Sick ooooh!
Виж целия пост
# 3
Да, трудно е, даже ужасно трудно Sad
На лакътната става е най-добре според мен и с дълъг ръкав. Може да се опитате и леко да го бинтовате отгоре ( но съвсем леко, да не притсика) така че да е покрит допълнително.
ДАно бързо ви минава  bouquet
Виж целия пост
# 4
На Виктор му беше на дясната китка, с шина. Той е по-голям и го обърнахме на игра, че е боксова ръкавица и т.н., тупахме се, сложих си и аз, правехме пет-пет... Включен на системата играехме на кран. Ей такива. Освен това обяснението, че ако го махне пак ще го боцкат също действаше при него. Дъщеричката ти е по-малка, но пробвайте с игра, постепенно да свикне.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия