За кърменето и киселините???

  • 555
  • 6
От както съм забременяла до ден днешен имам киселини от почти всяка сготвена манджа... Та въпроса ми е какво мога да пия, че съм кърмачка и държа да си остана такава поне за сега...
Благодаря предварително!!!   bouquet
Виж целия пост
# 1
Трябва да се прегледаш при гастроентеролог, правила ли си го досега? Може да има много причини, които трябва да се търсят, а не просто да се премахва симптома. Само не пий сода  Naughty
Виж целия пост
# 2
Ми Талцид мисля, че можеше...
Обаче на мен ми ставаше така от запръжката.... пробвай с "по-обикновени" супи и манджи с по-малко подправки  Peace
Виж целия пост
# 3
Талцид можеш да взимаш без проблем. Но, наистина, опитай да хапваш по-сухи храни и основно варени и печени неща без запръжки. Мисля, че ще усетиш подобрение. Киселите ябълки също решават временно въпроса.  Peace
Виж целия пост
# 4
Трябва да се прегледаш при гастроентеролог, правила ли си го досега? Може да има много причини, които трябва да се търсят, а не просто да се премахва симптома. Само не пий сода  Naughty
и аз така мисля Peace
Виж целия пост
# 5
Талцид можеш да взимаш без проблем. Но, наистина, опитай да хапваш по-сухи храни и основно варени и печени неща без запръжки. Мисля, че ще усетиш подобрение. Киселите ябълки също решават временно въпроса.  Peace
Peace
Виж целия пост
# 6
Много ви благодаря
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия