Червени чинии ?

  • 2 533
  • 13
спешно издирвам червени чинини, някои да има идея от къде мога да намеря такива ?
Виж целия пост
# 1
мисля, че от аркопал можеш да намериш такива, само не си спомням фирмата - Луминарк май, в метро ги предлагат, а до колкото знам в София имат и фирмен магазин имат и сайт.
Виж целия пост
# 2
Снощи ходих да разгледам новия мол Sky City в кв. Гео Милев. На подземния етаж, където е Фантастико, има доста голям магазин за домашни потреби. Там има червени чинии. Страхотни са! Аз дори си купих червени купички. Иди да ги видиш, мисля че ще ти харесат.
Виж целия пост
# 3
В Метро има всякакви такива подобни шарени посуди, главно на Луминарх са  Simple Smile
И аз съм си заплюла от тях  Flutter
Виж целия пост
# 4
В брошурата на Кауфланд имаше и то страхотни.....към 75 лева май бяха, но за качество не знам
Виж целия пост
# 5
Мисля,че в Бонжура бях виждала.
Виж целия пост
# 6
Там има червени чинии. Страхотни са! Аз дори си купих червени купички. Иди да ги видиш, мисля че ще ти харесат.

Колко пари са? Питам и за чиниите и за купичките.
Виж целия пост
# 7
Виждала съм керамични в Метро. Както и от акропал или както там се казваше този материал. Има в Пикадили в мола (този в Лозенец със сигурност), има и в скъпите магазини от рода на Хоум Стайл на бул. Витоша близо до Южния прак.
Виж целия пост
# 8
Там има червени чинии. Страхотни са! Аз дори си купих червени купички. Иди да ги видиш, мисля че ще ти харесат.

Колко пари са? Питам и за чиниите и за купичките.

Ами купичките бяха по 3.90 лв./1 бр., а чиниите не помня по колко струваха, мисля че и те бяха към 3 лв./1 бр. но имаше и комплекти към 70 - 80 лв.
Виж целия пост
# 9
в метро има, аз ги имам  smile3534 и в Гео Милев в новия център доло има фантастико и до него има магазин, виж там май са и по евтини  Peace
Виж целия пост
# 10
Купувала съм си такива от Аркопал от Билла - около 5-6 лв беше едната.
Виж целия пост
# 11
Да, има в магазина на Луминарк. Около 5-6 лв. е чинията, зависи от размера. На бул. Хр. Ботев се намира, малко преди 5тр кюшета.
Има ги и в Метро тези чинии, предполагам, че и там има червени.
Виж целия пост
# 12
спешно издирвам червени чинини, някои да има идея от къде мога да намеря такива ?

Отиди във фирмения магазин на "Луминарк" там има много голям избор на всякакви чинии и разцветки.Намира се на бул."Христо Ботев".Тръгваш от 5-те кюшета по посока пл."Македония" първата пряка на ъгъла.Аз лично съм си купувала от тези чинии,материала е аркопал и са много здрави.Имат индикация,че стават за микровълнова и миялна машина.
Виж целия пост
# 13
А като си ги купиш - пусни снимки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия