Случвало ли ви се е си ударите коремчето в нещо?

  • 1 747
  • 23
Значи вчера без да искам малко си ударих корема в един стол .Заболя ме не много и после мина та въпроса ми е на вас случвало ли ви се е да си ударите коремчето в нещо .Много се притесних и утре ще ходя на доктор макар че бях онзи ден.Не е силен удар просто не можах да предценя разстоянието между стола и хладилника и забрах облегалката.Моля споделете и вие ,че ще се пръсна от притеснение
Виж целия пост
# 1
И аз се ударих сама с чантата си,която беше пълна с какво ли не и тежка.Заболя ме доста,но нямаше проблем(все пак отидох на лекар от страх).
Виж целия пост
# 2
Аз по принцип като не съм бременна много се удрям. Като бях бременна, не ме питай колко пъти, Защото не можех да си преценя габаритите Laughing. Не съм имала проблеми с това ,въпреки че по принцип имах тежка бременност. Не се притеснявай.
Виж целия пост
# 3
Удряла съм се и то не еднократно, също така ми се случи да падна - няколко пъти Embarassed
Е слава богу не съм имала проблеми Hug
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви много,поуспокоих се,че не съм единствената .  bouquetжелая много радост и щастие на всички ви!!!!
Виж целия пост
# 5
Редовно се удрях  в какво ли не . ooooh!Голям заплес бях станала .Плаших се ,но щом усещах бебето се успокоявах .
Виж целия пост
# 6
Редовно се удрях  в какво ли не . ooooh!Голям заплес бях станала .Плаших се ,но щом усещах бебето се успокоявах .
Същата бях и аз.Постоянно се удрях,я в стол,я във вратата.В някой ъгъл.Постоянно.Нямаше последици и слава Богу. Praynig
Виж целия пост
# 7
  Да  Mr. Green! Откак влязох в 8 м. нещо немога да си преценя габаритите и вече 2 пъти се удрям ooooh!! На лекар не съм ходила, защото бебо е достатъчно защитен във водите, а и ударите не бяха силни, въпреки че доста си ме заболя!
Виж целия пост
# 8
Случвало ми се е да падна веднъж, но коремчето да си ударя - не.
Виж целия пост
# 9
Бях в напреднала бременност, когато веднъж като отворих хладилника върху корема ми падна една бутилка с бира, от тия големите по литър които са, беше сложена в легнало положение, а капачката и се закачила за един от стелажите на вратата. Много се уплаших и доста ме заболя
Виж целия пост
# 10
Не ми се е случвало. Ако видя опасност , първото нещо което правя е да предпазя коремчето.
Понякога се страхувам от Валката,че той все бяга насам натам , но за щастие е много предпазлив и дори ме пази Wink
Виж целия пост
# 11
някъде бях чела, че при напреднала бременност се променя стойката на гръбначния стълб, от там ъгълът на погледа се променя с някакво си градусче-два, и това причинява неточност в определянето на разстоянията и габаритите.
в края на бременността си непрекъснато се блъсках тук-таме - я в маса, я в стол, понякога не успявах да заобиколя мъжа си и се нацелвах странично. мисля, че е нормално. е, ако иде реч за як сблъсък, то може би трябва да се внимава малко повече.
Виж целия пост
# 12
Редовно се удрях  в какво ли не . ooooh!Голям заплес бях станала .Плаших се ,но щом усещах бебето се успокоявах .
newsm10 И аз така.
Виж целия пост
# 13
В един магазин едно лапе ми удари два юмрука в тумбака и здравата си ме заболя. Последствия нямаше...
Виж целия пост
# 14
Да, падна ми една дъска  за рязане на продукти на коремчето.  Веднага хукнах при доктора. На бебчо нищо ме нямаше, но голям смях падна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия