Къпете ли всеки ден?

  • 3 689
  • 138
Къпете ли си бебчетата всеки ден?
Ние почти всяка вечер го къпем юнака.Това ни е част от ритуала преди сън.Разбира се има и изключения някой път като замръкнем някъде и закъснеем,или като му е бита ваксина или поради други причини.
Но четох някъде как отричат това къпане всеки ден.Било прекалено и можело да доведе в бъдеще до разни кожни проблеми,защото се "измивал" защитен слой на кожата.
Но пък тогава къде отива ритуала дето бебо си знае че след него следва спане цяла нощ?
Виж целия пост
# 1
Аз такова нещо не съм чувала а и ако смяташ че това ще е проблем само го обливай, не използвай сапуни и шампоани. Аз я къпах до 1г. защото тъкмо като поотфръкна дойде лятото и пак се къпехме всеки ден.
Виж целия пост
# 2
Не къпя всеки ден, освен ако не се налага.

А ти ползваш ли търсачката?
Виж целия пост
# 3
Не.
Виж целия пост
# 4
Не къпя всеки ден  Naughty
Виж целия пост
# 5
И аз не я къпя всеки ден. Всяка вечер и измивам д-то, ръцете, лицето и зъбките. Косата я мием 1 път в седмицата, че е много дълга и трудно се суши.
Виж целия пост
# 6
Ами всяка вечер му мия тялото, като за целта е гол в един голям леген, косата му я мия два пъти на седмица горе долу. Все пак аз също си вземам душ всеки ден, и не виждам защо да не уча детето си на това. Не вярвам това да навреди на някого. Hug
Виж целия пост
# 7
До 9 месеца всеки ден,сега през ден.
Виж целия пост
# 8
Не я къпя всеки ден.

Но пък тогава къде отива ритуала дето бебо си знае че след него следва спане цяла нощ?
Нашето бебо си знае,че след баня идва папане,а не спане.
Виж целия пост
# 9
През ден го къпя, като беше по-малък дори през два понякога.
А като е болен дори и до седмица съм стигала, леко само го бърша с намокрена кърпа, но истинско къпане - не.
Виж целия пост
# 10
в нашето семейство всички се къпем всеки ден. не ни е навредило.
Виж целия пост
# 11
Тати и бати са като жабки, а малкия Дани е на 22 дни и много плаче от водата,но..ритуала всяка вечер е закон.Едва ли някой като се изкъпе казва че му е тежко и лошо, напротив олеква му и се отпуска.Водата за нашето семейство е като кислорода. Hug
Виж целия пост
# 12
 Абсолютно всеки ден. А и той обожава да се къпе  Grinning
Виж целия пост
# 13
Да,къпя децата всеки ден, Simple Smile като изключа случаите когато замръкнеме някъде.Тогава миеме дупетата,ръчичките лицата краченцата ,но не използвам коритото. Simple Smile  bath1
Виж целия пост
# 14
Лятото всеки ден, че и по  два се е случвало,
сега прескачам по някой ден, през ден със шампоан, иначе само с вода, косата я мия вече 1 път в седмицата, много бавно съхне, а още не пускаме климатика.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия