мъжки балтон + женско палто за бременна

  • 1 529
  • 5
балтонът на мъжа ми плаче за смяна. палто си има. търся балтон до малко под коляното, а не до земята.
освен това търся свежо палто, което да става за бременски корем.
а питам тук, защото с петра на ръце и втора проблемна бременност изобщо не мога да мърдам от вкъщи и да обикалям. вече месец съм на домашен болничен режим.
  bouquet
Виж целия пост
# 1
То и на мен ще ми трябва "бременно" палто и съм намислила да си ушия нещо като пончо, от по-дебел кашмир.
Не знам моята идея дали ще ти бъде от полза, след като ти е трудно да излизаш, а ще трябва плат да се търси, шивач, проби, туй-онуй, ама аз да кажа.  Laughing
Виж целия пост
# 2
аз пончота имам таман 3, но и най-дебелото не е мног дебело. а февруари е -15 градуса. ще трябва някак да реагирам.
Виж целия пост
# 3
Аз ходех с коженото си палто - тип перелина. На края приличах на голяма бяла птица hahaha
То обаче тежеше. Предпочитах едно яке - като канадка, много топло и леко (ама на края не можех да му заскопчая 2 копчета на корема).
Може да погледнеш и някое унисекс яке на мъжът ти.

Да ти кажа, докато си бременна обикновено ти е топло. Аз съм зиморничава, но тогава единствено ми е било добре. Grinning

А ако срещна нещо подходящо по магазините - ще пиша.
Виж целия пост
# 4
за палто-може би трудно ще намериш
аз затова  в края на бременноста си купих едно яке-мъжко,или унисекс,което сега ще си го носи мъжа ми(родих началото на януари)
имам и едно палто отпреди 8-9 години,което е разкроено,като камбанка,то ми ставаше до края,но изглеждах огромна Sick,докато с якето почти не ми личеше че съм бременна,по-прибрано седи някак си,и по-добре Peace
Виж целия пост
# 5
аааа, намерих-намерих   Party
при това точно каквото си търсех - тъмно, до коляно, с качулка, с цепка отзад, широчко, но и спретнато и има вътрешен джоб. при това струваше само 50 лв., защото било изостанало от преди сезони. супер съм доволна.
а сега някой ако ми каже и къде има мъжки балтон съвсем ще изпълня плана.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия