На козметик в Бургас

  • 6 243
  • 17
Морски мами(и бъдещи такива),
Искате ли да споделите къде ходите на козметик в нашия град,колко често,кои процедури предпочитате,доволни ли сте или не,цени и т.н.?Ако желаете,можем да включим и фризьорите. Hug
Виж целия пост
# 1
Аз ходя при една козметичка на ул.Гладстон - ако не се лъжа. Салона се казва "Марго". Близо е до градинката на "Борис" - дано ме разбра:). Много съм доволна и винаги като се прибера в Бургас ходя при нея. Процедурата е около час - парна баня, пудра, маски, кремчета....само за 17лв. Ако те интересува мога да дам телефон.
Виж целия пост
# 2
Аз ходя на Кирил и Методий - там правят всичко от маникюр ,антицелулитни програми, ароматерапии, антибръчкови процедури,доволна съм,защото работи с Bioline,Talion,Gernenic процедурите не са много скъпи, между 16 и 26 лв, зависи какво ще избереш
Виж целия пост
# 3
 Hug Didi*  Дай телефон, щом е добра ще се възползваме.
Виж целия пост
# 4
Може да се приеме като реклама, но ще пусна телефона тук: 0889268168 казва се Деси. Дано да останете доволни  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Аз ходя при една козметичка на ул.Гладстон - ако не се лъжа. Салона се казва "Марго". Близо е до градинката на "Борис" - дано ме разбра:). Много съм доволна и винаги като се прибера в Бургас ходя при нея. Процедурата е около час - парна баня, пудра, маски, кремчета....само за 17лв. Ако те интересува мога да дам телефон.
Аз пък там ходя на фризьор.Маргото е направо уникална
Виж целия пост
# 6
Аз ходя при една козметичка на ул.Гладстон - ако не се лъжа. Салона се казва "Марго". Близо е до градинката на "Борис" - дано ме разбра:). Много съм доволна и винаги като се прибера в Бургас ходя при нея. Процедурата е около час - парна баня, пудра, маски, кремчета....само за 17лв. Ако те интересува мога да дам телефон.
А какво е отношението й към клиентите?И какво включва,примерно,ако се поръчаш масаж?Благодаря предварително Hug
Извинявам се за госта,но рядко влизам в този форум,а на сестрата й се свиди ника Thinking

Виж целия пост
# 7
Я ми препоръчайте къде да отида на антицелулитен масаж?Като спра да кърмя смятам да се поглезя малко  Peace
Виж целия пост
# 8
Здрасти и от мен.Аз ходя на ул. Лермонтов -козметичката се казва Кармен.Много съм доволна от нея - това е единствената,която не ме "изтисква" до неузнаваемост и от салона излизам с добре почистено,сияещо лице.Нямам приятелка ,на която да съм я препоръчала и да не й е вече редовна клиентка.Невероятна е!И оформя перфектно вежди!Истинско съкровище Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Аз ходя при една козметичка на ул.Гладстон - ако не се лъжа. Салона се казва "Марго". Близо е до градинката на "Борис" - дано ме разбра:). Много съм доволна и винаги като се прибера в Бургас ходя при нея. Процедурата е около час - парна баня, пудра, маски, кремчета....само за 17лв. Ако те интересува мога да дам телефон.
Аз пък там ходя на фризьор.Маргото е направо уникална
Мога ли да попитам какви са цените за подстригване, кичури?
Виж целия пост
# 10
Аз ходя на ул. Лермонтов -козметичката се казва Кармен.Много съм доволна от нея - това е единствената,която не ме "изтисква" до неузнаваемост и от салона излизам с добре почистено,сияещо лице.Нямам приятелка ,на която да съм я препоръчала и да не й е вече редовна клиентка.Невероятна е!И оформя перфектно вежди!Истинско съкровище Simple Smile
Арменката?Пиши какво си правиш и цени,ако имаш възможност PraynigСамо не ми харесва салончето й(освен ако не го е реновирала?).Аз търся нещо такова:
1.Стоя на пара
2.Чисти ми лицето
3.Слага ми някаква пудра (мисля,че е салицил)
4.Дарсонвал
5.Масаж
6.Маска
7.Излизам с блестяща бяла кожа,чувствам как всяка пора диша.
Като се върнах в Бургас,ходих на 2 места.Гледат ме само като "портфейл",супер тварежно е.Няма парна баня-направо почват масажа.Комедони не чистят.Дарсонвал-отделно се заплаща.Масажа се претупва набързо и прекъсва,за да се продаде някакво каталожно кремче.От всички иновации в козметиката усвоили 1-2 "терапии"-през 10 мин.те клепа с нещо неизвестно и те оставя да лежиш,за да може да почне друг клиент.То по-добре сама да си ги мацам в къщи.На едното място ми взе 5 лв.повече,че ме намазала с още 1-2 неща,без да знам за това.Излизам с 15-20лв.по-малко и никаква промяна в кожата.
 
Виж целия пост
# 11
 Здравей Радинка. Значи малко инфо за Кармен...Да,за същата Кармен става въпрос и салонът има нова придобивка - климатик smile3521 Но не това е най - важното.Скоро се наложи да сменя услугите й ..и не ми се ще да си спомням как излязох от друг "модерно" обзаведен салон,със скъпа апаратура и т.н.
Процедурата ,която ми прави Кармен е :
1.Почистване с ексфолиант
2.Парна баня
3.Олио (което спомага отстраняването на комедоните)
4.Почистване на цялото лице
5. 2 вида маски(едната която затваря порите и следващата според типа кожа)
6.Лек крем
Сега да ти споделя мое виждане..- споменаваш за пудра и някви апарати-според мен пудрата (сулфатиацол) се ползва за да успокои зачервените места след зверско изстискване ,след което някои козм. завършват процедурата с апарат, който обгаря местата.При Кармен такова нещо няма - в смисъл тя почиства основно горния проблемен (или просто замърсен ) слой МНОГО ВНИМАТЕЛНО ,без да оставя следи ,за разлика от една девойка при която скоро ми се наложи на отида и беше "маркрала" всяко свое движение по лицето ми.След което се наложи да поправям "почистването" й вкъщи с лосиончето от Кармен,крем Здраве,хума и кво ли още не....Иначе се стараеше момичето и доста време отдели .Права си,че при по - посещаваните козметички го има и моментът с претупването ,което никак не ми се нрави(именно затова пробвах да сменя на няколко пъти,след което с нетърпение си уговарям час при Кармен).Но няма как явно...Това е всеобща практика.Освен всички други предимства ,знам за нея че непрекъснато ходи по семинари в чужбина и се интересува от всичко ново в бранша...след което го прилага.Оф,много се разприказвах:)
Малко почистване е 18 лв., а голямо 20 -22 лв.
Работи с Dr.Renauld i Ericson основно.
Ако те интересува още нещо ....моля заповядай пак;)
Виж целия пост
# 12
AaLiYaH,благодаря за бързия и изчерпателен отговор Hug,какво повече да питам...а,само за масаж не споменаваш,явно той не е включен в почистването?Можеш да кажеш,ако не ти е неприятно,кои са салонът и момичето,от които не си останала доволна,за да не се набутаме точно там.След като има черен списък на лекерите,козметиците ли ще жалим? LaughingПък и нека да научат,че големите пари вървят с големи задължения,не само да си мислят за ценоразписа.
Ще пробвам и при Кармен,и при Деси,като ми намалее малко работата и пак ще обменяме опит!
Виж целия пост
# 13
Пак съм аз Laughing
Ако движението , с което ми нанася крема накрая се счита за масаж- значи ми прави и такъв:)Но това е за минута най - много. Девойчето(което е около 40 годишна жена всъщност newsm03) работи в салон на име Fresh Line, който се намира в малка уличка срещу Механото. Препоръча ми я моя позната , която е доволна как й прави триъгълник , крака и ръце...Но при "лицето" нещо не го докарва Mr. Green Освен че ми направи ямички по лицето, пропусна да ми почисти носа (който е най - важен,заради черните точки) , но като се замисля...добре че стана така,защото трябваше да покривам и ефекта "червен нос" тип камба и щеше да ми дойде в повечко....
В общи линии се натъкваме на една и съща сценка - ако козметичката е добра=има много клиентки=недостатъчно време да обслужи качествено всяка(особено след като се е доказала веднъж пред нея)=претупването е неминуемо и такива , като мен самата решават в един момент да пробват някоя нова - не толкова известна=обаче НЕзатрупана от работа=отделя време за теб=но резултатът е плачевен...Омагъосан кръг!Уви! smile3518
Затова ще следя темата с интерес и ако някоя от мамите препоръча някоя наистина добра,без претупване и на сносни цени....ще пробвам с удоволствие нещо ново!
Виж целия пост
# 14
Не,1 мин. не е масаж,а втриване на крема.Масажът е над 15-20 мин.Да ти кажа,не е много евтино почистване 18-22 лв. без масаж newsm78,така ми се струва...мога и да греша.Аз ходих при Диана,кооперация зад Краставицата точно до детската градина.Отпред е фризьорски салон,навътре е найната стая.И "Нана-Мария"на ул.Трайчо Китанчев.Ако желаеш,опитай.Преценките са субективни,нали знаеш.Но защо само с тебе си говорим,бургазлийките не се ли разхубавяват Laughing?Ехооо,мацки,събудете се,че ще ни излезе лошо име на неподдържани жени  Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия