Ужасен косопад

  • 26 388
  • 62
Препоръчайте ми маски , шампоани или балсами, че както е тръгнало ще оплешивея
а може и нещо за пиете, хапчета , сиропи или друго каквото се сетите,само да е изпитано и ефикасно
Виж целия пост
# 1
Аз също имах много силен косопад и ми помогнаха няколко неща: пръсках си косата в корените с хининова вода, след като е измита, също така шампоан Pregain - в аптеките го продават, около 8 лева е и витамини Gericaps - това е витамин А и Е в едно.
Пробвай! Надявам се нещо от тези неща да ти помогне!
Виж целия пост
# 2
Всяка есен и моята пада така - чак задръствам сифона в банята. Спасява ме домашната маска мед+жълтъци+зехтин /всичко на око, в зависимост от дължината на косата/. Правя я веднъж на две седмици - още на втория път ефектът е поразителен Peace!
Виж целия пост
# 3
Стимуланта на "Икаров" ме спаси от усилен косопад. Продава се в аптеките, около 4лв. е  Peace.
Виж целия пост
# 4
И аз така си страдам пролет и есен. Ще пробвам тая маска с меда.
Виж целия пост
# 5
Днес писах в една друга тема за един сайт, където има много хора страдащи от косопад. ПОкрай бременността косата може да се разреди и след раждането хормоните да си дойдат на мястото. Може и обратното.
По принцип както вече писах някъде класика е комбинацията от Пантогар(3пъти дневно по една капсулка в продължение на поне месец, но най-добре 3) + шампоана на Фито (Фитоциан се казва специално за Thinning hair При жените) и ампули против косопад пак на Фито.
При налично оредяване много хора са доволни от оная маска с протегестерон(който май не се продава вече), Minoxidil или Eucapil
Виж целия пост
# 6
Ревалид,наистина помага!!!
Виж целия пост
# 7
Gericaps +Катранен шампоан. Български е . Струва към 3-4лв. Изпитала съм го , а и косата става много лъскава от него Peace
Виж целия пост
# 8
здравей, аз съм писала и в друга тема. Не знам как ще го приемеш като съвет, но при мен не само подейства, ами направо ми спаси косата.

След раждането на дъщеря ми ме налегна такъв тежък косопад, че бях решила, че ще се оплешивява...  и следвайки разни съвети от приятелки и познати, започнах терапия с чесън..

скилидките на почти цяла глава чесън ги смачквам, забърквам ги с прозволно количество бадемово масло, или стимулант за коса на Икаров и втривам енергично в корените.. остатъка някак го разнясам по цялата коса, завивам с найлон, кърпа и стоя така колкото издържа... час, два.. после eдин ден вкъщи мирише на шкембе  обаче косата не мирише - само когато се намокри с вода понякога се отделя аромат...

Но ефекта е поразителен - косопада спря, поникна ми нова коса... сравнително бързо ми расте косата... и правя не повече от веднъж месечно маска.
Виж целия пост
# 9
Всяка есен и моята пада така - чак задръствам сифона в банята. Спасява ме домашната маска мед+жълтъци+зехтин /всичко на око, в зависимост от дължината на косата/. Правя я веднъж на две седмици - още на втория път ефектът е поразителен Peace!
Моля те отговори ми после като се намажеш с тази маска колко време се стои и мие ли се -как се процедира?Защото предполагам че доста омазнява косата...заради този зехтин-мерси предварително! Grinning
Виж целия пост
# 10

Моля те отговори ми после като се намажеш с тази маска колко време се стои и мие ли се -как се процедира?Защото предполагам че доста омазнява косата...заради този зехтин-мерси предварително! Grinning
Мажеш, отгоре слагаш найлон и кърпа/хубаво е да е затоплена/. Седя поне два часа - и после един бойлер вода Wink с много малко шампоан. В неделя си правих и мога да кажа, че вече пада на половина отпреди. След две седмици ще повторя и на мен това ми стига - така правя всяка есен - с два пъти спасявам положението.
Купи си качествен зехтин /Екстра вържин - остатъка на салатки/ и по възможност домашен мед и яйца, че купешките #2gunfire...
Виж целия пост
# 11
Аз си бях взимала едни ампули на Виши,струваха 40 лв. ,но стигаха за доста време и наистина ми помогнаха.
Виж целия пост
# 12
С две ръце подкрепям терапията с чесън. Само че аз подсилвам ефекта и с лук. Значи настъргвам на ренде 1 глава лук и 1 глава чесън. Изтисквам сока през марля, прибавям 1 жълтък, 1 лъжица мед и 1 л. кисело мляко. Ефекта наистина е поразителен. Вярно, миризмата е доста неприятна, но лично аз бях на път да си изгубя по каналите цялата коса. Само след 2 слагания, през 10-ина дни, кошмарът свърши. Ако наистина си уплашена и най-вече ако косопадът продължава доста време - вземай спешни мерки.
Целувки и успех
Виж целия пост
# 13
Страшно съм доволна от един бълг. лосион Себорал Форте.
Виж целия пост
# 14
Защо никой не и предлага ,,ов4ето лекарство,,дето вси4ки  се клепаха с него,ако още са им останали коси LaughingГолям хит беше тоя боклук Whistlingв красива мама ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия