in vitro в Свети Лазар?

  • 4 372
  • 18
Здравейте момичета!Задавам въпрос на моя приятелка ,която на която и предстои in vitro.Първия опит е правила в център за  репродуктивно здраве или не знам точно как се казва при Табакова.
Причината поради, която не иска да продължи там не знам.

Интересува се какви са отзивите от "Свети Лазар" и към кои лекар там да се насочи.
Мнения на правили там ин витро.
Благодаря ви предварително за отговорите.
Виж целия пост
# 1
Да се обърне към д-р Тияна Николова и съпругът й д-р Николов. Нямам отзиви за инвитро, но в тази клиника моя позната ражда три пъти секцио и е много доволна. Първото й раждане беше в държавна болница (тя си знае през какъв ад е преминала там) и сега си има четири дечица.
Виж целия пост
# 2
Аз пък след това, което съм чела за Свети Лазар, не бих отишла там дори да ми платят, пък камо ли да трябва аз да им плащам за ин-витро.
Поразрови се с търсачката за Свети Лазар и прочети сама.
Виж целия пост
# 3
Присъединявам се към БАН. Мисля, че Св.Лазар като цяло са доилня за пари от пациентите и нямат никакъв морал. Тук таме се срещат и доволни обаче.
Виж целия пост
# 4
Присъединявам се към Гриз и Бан. Определено там всичко е много, много по-скъпо. Чувала съм добри отзиви за родилите секцио, но срещу доста сериозни суми.
За ин витро мнение нямам.
Виж целия пост
# 5
Здравей!
Мнението на момичето се припокрива  с моето. Аз самата съм бременна след успешен инвитро опит тук: www.ivf.bg
Но отлични отзиви се чуват и за тук: www.invitro-bg.com
Виж целия пост
# 6
Аз пък след това, което съм чела за Свети Лазар, не бих отишла там дори да ми платят, пък камо ли да трябва аз да им плащам за ин-витро.
Поразрови се с търсачката за Свети Лазар и прочети сама.
newsm10
Виж целия пост
# 7
Аз пък след това, което съм чела за Свети Лазар, не бих отишла там дори да ми платят, пък камо ли да трябва аз да им плащам за ин-витро.
Поразрови се с търсачката за Свети Лазар и прочети сама.
newsm10
  и чула от приятелки Peace
Виж целия пост
# 8
Цитат
Цитат на: BAN в четвъртък, 12 октомври 2006, 15:35
Аз пък след това, което съм чела за Свети Лазар, не бих отишла там дори да ми платят, пък камо ли да трябва аз да им плащам за ин-витро.
Поразрови се с търсачката за Свети Лазар и прочети сама.
newsm10
  и чула от приятелки Peace
Аз не бих отишла там!
Виж целия пост
# 9
Доколкото ми е известно болницата не разполага с квалифициран медицински персонал за инвитро, а ползват специалисти от други медицински заведения.
Виж целия пост
# 10
Благодаря за отговорите.
Няколко пъти пробвам да търся с търсачката,но е претоварена.Явно влизам все е натоварено време.Изчетох в здравен справочник каквото намерих ,но то е за раждания.

via благодаря ти за втория сайт особено.Първия мисля ,че е точно клиниката на Табакова,където не иска да продължава.

valjа имаш ли представа с кои лекари работят?

Виж целия пост
# 11
Скоро четох статия и в нея имаше изказване на Тияна Николова и там се споменаваше нещо такова, но т.к. темата не ме е вълнувала не съм запомнила подробности.
Виж целия пост
# 12
Цитат
Цитат на: BAN в четвъртък, 12 октомври 2006, 15:35
Аз пък след това, което съм чела за Свети Лазар, не бих отишла там дори да ми платят, пък камо ли да трябва аз да им плащам за ин-витро.
Поразрови се с търсачката за Свети Лазар и прочети сама.
newsm10
  и чула от приятелки Peace
Аз не бих отишла там!

Аз обаче отново ще напиша положителното си отношение към всичко ,свързано с тази болница.Първото си дете родих там и в момента проследявам отново бременността си в Свети Лазар.Не бих отишла на друго място,защото им имам доверие.
Виж целия пост
# 13


Аз обаче отново ще напиша положителното си отношение към всичко ,свързано с тази болница.Първото си дете родих там и в момента проследявам отново бременността си в Свети Лазар.Не бих отишла на друго място,защото им имам доверие.
[/quote]

Абсолютно подкрепям! Два пъти ми се е налагал престой в клиниката по различни поводи.
Доволна съм и мисля че си е струвало до последната стотинка!
Виж целия пост
# 14
Момичета, става въпрос за ин витро, а не за проследяване на бременност и раждане, не подвеждайте момичето  Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия