от кога може да се дава сладко от рози

  • 10 446
  • 22
и изобщо подходящи ли са за децата конфитюрите , сладката ....
Виж целия пост
# 1
Аз за 1 път чувам за такова сл;адко newsm78
Виж целия пост
# 2
Не са препоръчителни, тъй като в тях има само и мноооого захар  Peace

Иначе минимум след годинка и по мъничко с филийка или бисквитка, ако държиш да даваш  Peace
Виж целия пост
# 3
Не са препоръчителни, тъй като в тях има само и мноооого захар  Peace
Peace

На Злати все още не съм давала нито сладко, нито конфитюр. Няма и да дам скоро. Peace
Виж целия пост
# 4
Аз съм яла сладко от рози-на мен ми е вкусно.За децата не зная,защото е много  ама много ароматно и плюс това има разхлабващ ефект.На моите деца никога не съм давала. Simple Smile
Виж целия пост
# 5
И досега на Гери не съм давала конфитюр или сладко....не бих дала скоро Stop
Виж целия пост
# 6
Не са препоръчителни, тъй като в тях има само и мноооого захар  Peace
Подкрепям. Peace
Виж целия пост
# 7
Много захаросано, прекалено парфюмено, разхлабващо. Три причини поради които няма да дам скоро.
Виж целия пост
# 8
Не съм давала и в скоро време няма да дам.А на толкова малко дете като твоето, не би ми минало и като идея ooooh!
Виж целия пост
# 9
Първо, че за такова сладко не съм и чувала. Звучи ми като сладко от калинки  Mr. Green
Второ- аз самата никак не обичам сладка, конфитюри и мармалади и може би заради това не ми е хрумвало дори да й давам. Иначе съм сигурна, че ще й хареса на моята  Grinning Ако реша, че трябва да яде нещо подобно, ще бъде мед- давала съм 1-2 пъти по мъничко вече. Поне е полезен  Peace
Виж целия пост
# 10
ясно значи ще отложа
аз точно заради разхлабването питам
Виж целия пост
# 11
Сладко от рози? Shocked Мислех, че не съм прочела правилно. Blush
Виж целия пост
# 12
Сладко от рози? Shocked Мислех, че не съм прочела правилно. Blush

Правилно си прочела  Sunglasses Много е приятно и ароматно, но има слабително действие (поне върху моя стомах). Затова май не е много подходящо за малки деца  Embarassed
Виж целия пост
# 13
Сладко от рози давам на голямата си дъщеря отскоро при случаи на запек.Наистина е страшно ароматно,на мен лично ми има вкус на парфюм за ядене.обаче действа при запека,де Wink.
Виж целия пост
# 14
Първо, че за такова сладко не съм и чувала. Звучи ми като сладко от калинки  Mr. Green

Няма да обиждаш на калинки, ей   Crossing Arms  Аз съм яла такова сладко   Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия